Świętujesz? Nie zapomnij o 2KC od Zakładów Farmaceutycznych Colfarm!

Linia 2KC produkowana jest przez Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Zapobiega powstawaniu kaca, łagodząc dyskomfort powstający po spożyciu alkoholu. Zawartość witaminy C w tych produktach zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy i odpornościowy, glukoza daje zastrzyk energii.

2KC to obecnie jedna z bardziej rozpoznawalnych marek, która odpowiada na potrzeby osób próbujących zwalczyć objawy towarzyszące porankowi po spożyciu alkoholu. Jest skierowana do ludzi ceniących sobie dobrą zabawę, ale jednocześnie nie chcących tracić następnego dnia na słabe samopoczucie. Produkty 2KC pozwalają połączyć oba te scenariusze w jedną całość! Dobra zabawa wieczorem i efektywna praca w ciągu dnia. Bez uczucia znużenia i innym objawom towarzyszącym wspomnieniom poprzedniej nocy.
kolazzjpg

Bierz w trakcie, nie po fakcie!

To hasło nie bierze się z próżni, podkreślamy nim jak ważne jest niedopuszczanie do nagromadzenia się substancji toksycznych w organizmie. Składniki produktów 2KC wspomagają metabolizowanie alkoholu w organizmie i zmniejszają ryzyko dyskomfortu pojawiającego się po spożyciu alkoholu. Zawarte w preparatach wyciąg z żeń-szenia, witamina C pomagają odbudować fizyczne siły organizmu i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Produkty 2KC nie przeciwdziałają wyłącznie objawom kaca, świetnie sprawdzają się także w stanach odwodnienia spowodowanych chorobami układu pokarmowego i wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

2KC after

Suplement diety 2KC after w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym, zawiera wyciąg z opuncji, potas, sód, cholinę, glukozę i ryboflawinę. Wyciąg z opuncji wspomaga procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu. Potas wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowo - mięśniowego. Cholina wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby. Ryboflawina wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia, wspiera metabolizm energetyczny.

2kc-after-4-tabl-musjpg

Leczenie kaca

Każdy ma sprawdzony sposób na kaca. Leczenie kaca w dużej mierze polega na odpowiednim nawodnieniu komórek oraz uzupełnieniu utraconych elektrolitów i witamin. Dzięki znajomości tradycyjnych metod i receptur, dzięki nowoczesnym technologiom i pasji powstał 2KC, który umożliwia walkę z wrogiem wszystkich ciężko pracujących, którzy nazbyt skorzystali z przysługującej im chwili relaksu, a teraz szukają odpowiedzi na pytanie: jak zwalczyć kaca?

Wystarczy wejść na stronę www.2kc.pl
Więcej informacji: www.meskamarkaroku.pl