Świeże oleje tłoczone na zimno od Olini!

Olini to rodzinna olejarnia z okolic Wałbrzycha, tłoczy niefiltrowane oleje roślinne już od ponad 7 lat. Oleje tłoczone są ręcznie, na niewielką skalę, dopiero na zamówienie klienta, dbając o najwyższą jakość i maksymalną świeżość.

DSC_3250jpg

Od lat misją Olini jest edukowanie i budowanie świadomości dotyczącej roli tłuszczów roślinnych w zdrowej diecie dorosłych i dzieci. Zaufali im nie tylko klienci, ale także eksperci od żywienia dzieci, dietetycy. Firmę cieszy, że Olini jest dla nich pierwszym wyborem, jeśli chodzi o zdrową dietę rodziny, zdrowe tłuszcze, rozszerzanie diety maluchów, naturalną pielęgnację i zdrowe nawyki.

Ich bestsellerowe produkty to: Olej z czarnuszki, Olej lniany, Olej z wiesiołka oraz probiotyczne Zakwasy warzywne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także produkty na bazie naszych autorskich receptur, takie jak: Olej dla dziecka, Zakwasik (zakwas z buraków dla dzieci), czy ręcznie robione rzemieślnicze mydła, które wytwarzane są z tłoczonych przez Olini na świeżo olejów.

czarnuszkadziecko5JPG

Olini wyróżnia absolutna świeżość. Oleje tłoczone są na świeżo, dopiero na zamówienie klienta. Dzięki temu wysyłany jest najświeższy olej, który ma maksymalnie kilka dni.

Wyróżniają ich surowce najwyższej jakości. Oleje Olini tłoczone są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Wyróżnia ich odpowiedni proces produkcji. Zimnotłoczone oleje tłoczone są na zimno, w prasach ślimakowych, w temperaturze poniżej 35°C. Olini nie filtruje, nie rafinuje ani nie oczyszcza ich.

Olini wyróżnia mała skala. Olejów nie tłoczy się do dużych sklepów, aptek ani zielarni, tylko do grona bezpośrednich klientów. Dzięki temu w pełni kontrolowana jest jakość, warunki tłoczenia i przechowywania.

DSC_8591jpg

Wyróżnia ich bezpieczny transport. Oleje Olini wysyłane są zawsze w ciemnych butelkach z grubego szkła (w trosce o wrażliwe kwasy tłuszczowe).

Jako jedyny producent olejów spożywczych w Polsce firma jest posiadaczem certyfikatu „Rekomendowane przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi”. Uniwersytet Medyczny przebadał olej Olini z czarnuszki i jako jedyna firma na rynku może pochwalić się badaniami na poziom tymochinonu w tym oleju z autorską metodą badawczą, stworzoną specjalnie przez naukowców z UMed. Poziom tymochinonu w naszej czarnuszce został oznaczony jako „bardzo wysoki".

DSC_6487 kopiajpg

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu wykonuje dla Olini regularnie oznaczenia składu nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin w każdym oleju.

W 2020 r. Olini zajęło 2 miejsce w kategorii „Żywność” w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo, przez rok firma awansowała z 6 miejsca. W tym roku jest na pierwszym miejscu!

DSC_2970jpg

Z ankiet firmy wynika, że ponad 90% klientów rekomenduje Olini swoim bliskim — to najwyższy dowód na zaufanie i jakość ich produktów. Firma stała się pierwszym wyborem przy zdrowej diecie rodziny oraz synonimem jakości.


OliniLogojpg


Więcej na: https://olini.pl/