Allerco® BABY – troskliwa pielęgnacja skóry maluszka!


Allerco® BABY to seria nowoczesnych emolientów stworzona z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej, atopowej, skłonnej do alergii u najmłodszych, już od 1. dnia życia. Wszystkie nasze produkty zawierają sprawdzone i przebadane formuły ze składnikami najwyższej jakości, które działają w sposób łagodny i skuteczny. Składniki aktywne w produktach Allerco® BABY to m.in. witamina E, olej jojoba, mocznik, prebiotyk biolin. Jednym z nich jest również wyjątkowa molekuła REGEN 7, czyli unikalna substancja czynna pochodzenia witaminowego o działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływającym na naskórek.

 

W serii Allerco® BABY można znaleźć aż 6 produktów:

  • Łagodzącą emulsję do kąpieli (98% składników pochodzenia naturalnego), która wspomaga regenerację skóry, zapobiega przesuszeniu się skóry podczas kąpieli oraz nie narusza fizjologicznego pH skóry.
  • Delikatny żel myjący do ciała i włosów (92% składników pochodzenia naturalnego), który działa kojąco i łagodząco, nawilża oraz wygładza skórę i co najważniejsze nie szczypie w oczy.
  • Ochronny krem multifunkcyjny S.O.S to zdecydowany ulubieniec wśród rodziców. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, długotrwale nawilża i natłuszcza, chroni skórę przed otarciami, odparzeniami i czynnikami drażniącymi.
  • Nawilżające mleczko do ciała (92% składników pochodzenia naturalnego), które wspiera mikrobiom skóry, wygładza, nawilża i uelastycznia naskórek, a także posiada lekka konsystencje i zapewnia przyjemność i łatwość użycia.
  • Emolientowy krem nawilżający działa kojąco i łagodząco, utrzymuje równowagę mikrobiomu skóry, a także zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.
  • Delikatną kostkę myjącą, która posiada bazę myjącą pochodzenia roślinnego, nie wysusza skóry, nawilża, wygładza i poprawia elastyczność naskórka, a także doskonale się pieni.

 

 

Skuteczność wszystkich dermokosmetyków Allerco® BABY została potwierdzona w badaniach przeprowadzonych w niezależnym laboratorium badawczym. Produkty nie zawierają substancji zapachowych oraz barwników.

 

Allerco® BABY to idealny wybór do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.

 

 

Więcej na: www.allerco.eu