Batiste – Świeże włosy w mig!

Batiste jest najczęściej kupowaną i najczęściej nagradzaną marką suchych szamponów. Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii. Pierwszy szampon Batiste pojawił się na rynku w połowie lat 70. i od razu podbił serca konsumentów. Stopniowo marka poszerzała gamę produktów o kolejne warianty. Najpierw były to nowe wersje zapachowe, następnie wersje z rozmaitymi dodatkami, aż do ostatniej rewolucyjnej linii produktów dwufunkcyjnych, odpowiadających na różne potrzeby włosów, zapewniających nie tylko odświeżenie, ale również pielęgnację. Obecnie Batiste oferuje najszerszą, najbardziej różnorodną gamę na rynku i co roku wprowadza kilka nowych wariantów. Wszystkie produkty Batiste są całkowicie wegańskie i produkowane z zachowaniem wysokich standardów etycznych.

 

Batiste-pelna gama-KosmetycznaMarkaRokujpg

 

Poznaj wszystkie odcienie Batiste!

Pierwsza linia w historii rozwoju marki to warianty zapachowe. Ich formuła, jak każdego suchego szamponu Batiste, oparta jest na wyjątkowo drobnej skrobi ryżowej, która nie wpływa negatywnie na kondycję skóry i mieszków włosowych, za to pochłania sebum i niepożądane zapachy z włosów, unosi je u nasady, optycznie dając wrażenie większej objętości. Po zastosowaniu szamponu Batiste włosy w zaledwie 30 sekund zyskują świeżość jak po tradycyjnym myciu głowy, stają się puszyste, jedwabiście miękkie, a na dodatek pięknie pachną. Obecnie linia liczy aż 22 warianty – kwiatowe i owocowe, egzotyczne, cytrusowe i świeże, słodkie i wytrawne, romantyczne i uniseks – więc każdy ma szansę znalezienia swojego ukochanego zapachu. Oprócz wariantów zapachowych dostępny jest także wariant o wyjątkowych możliwościach stylizacyjnych, dający włosom megaobjętość. 

 Batiste-Linia zapachowa-KosmetycznaMarkaRokujpg


Uzupełnieniem linii zapachowej są szampony mini (o objętości 50 ml), które świetnie sprawdzają się w roli produktów podróżnych lub sportowych, mieszczą się nawet w najmniejszej kosmetyczce i w bagażu podręcznym.

 

Batiste-linia minijpg

 

Po wersjach zapachowych przyszła kolej na linię szamponów do zadań specjalnych, które są dopasowane do koloru włosów – dla brunetek, szatynek i blondynek. Skrobia ryżowa w tych wariantach została zabarwiona tlenkami żelaza na odpowiedni kolor. Nie tylko świetnie odświeżają fryzurę, ale dodatkowo wzmacniają kolor, pomagają ukryć ślady siwizny i zamaskować odrosty.

 

Batiste-Linia kolorystyczna-KosmetycznaMarkaRokujpg

 

Marka Batiste systematyczne rozwija paletę swoich produktów. Ostatnio w jej portfolio pojawiła się nowa linia rewolucyjnych suchych szamponów wielofunkcyjnych – Batiste 2.0. Linia odpowiada na dwa ważne trendy królujące na rynku kosmetycznym – naturalność i personalizację. Produkty są dostosowane do różnych rodzajów włosów i uwzględniają ich specyficzne potrzeby. Nie tylko odświeżają włosy, ale również pielęgnują, wspomagając tym samym poprawę ich kondycji i uzyskanie perfekcyjnego wyglądu. Zawierają cenne substancje odżywcze – olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E i keratynę. W skład linii wchodzi 5 produktów: nawilżający, wzmacniający, wygładzający, zwiększający objętość oraz ostatnia nowość – szampon z olejkiem tamanu i filtrami UV, chroniący włosy przed blaknięciem i przedłużający trwałość koloru włosów farbowanych. Produkty z linii Batiste 2.0 można stosować w celach pielęgnacyjnych na całej długości włosów.

 

 Batiste-Linia 20-KosmetycznaMarkaRokujpg


Jak stosować suche szampony Batiste?

To bardzo proste i błyskawiczne zadanie. Wybierz swój ulubiony wariant Batiste. Zastosuj go na SUCHE włosy. Rozpyl produkt u nasady włosów z odległości ok. 30 cm, następnie wmasuj przez kilkanaście sekund, aż stanie się niewidoczny. Gotowe! Nasza wyjątkowa formuła nie wymaga wyczesywania.

Można go też stosować jako pomoc w stylizacji włosów – nada im większą objętość i piękny zapach, ułatwi upinanie, pomoże utrzymać we włosach spinki, wsuwki i opaski. Każdy szampon Batiste zwiększa objętość fryzury, a dla najbardziej wymagających włosów stworzyliśmy wersje zapewniające megaobjętość.

 

IMG_20210707_174925jpg

 

Dlaczego Batiste?

  • Szampony Batiste są zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami.
  • Batiste jest najczęściej kupowaną i najczęściej nagradzaną marką suchych szamponów w Polsce – miliony konsumentów nie mogą się mylić ;).
  • Mini Batiste to produkt idealny do kosmetyczki, na podróż lub trening.
  • Tylko dla kobiet? Ależ nie, wśród użytkowników Batiste są również mężczyźni. I to nie tylko wersji uniseks.
  • Opakowania Batiste są bajecznie kolorowe, przyciągają feerią wzorów, zachęcają do zakupu. Można wybrać swój ulubiony kolor lub motyw pasujący do łazienki.
  • Kwiatowy, owocowy, zmysłowy, świeży, orientalny, uniseks? Batiste ma zapach dla każdego i na każdą okazję.
  • Włosy suche, zniszczone, bez objętości, puszące się, wymagające odżywienia, farbowane? Batiste ma szampon do każdego rodzaju włosów.

 

Batiste – Numer 1 na świecie i w Polsce!

Marka Batiste ma już prawie 50 lat! Na polskim rynku jest obecna od 2012 roku. W ciągu tych lat polscy konsumenci wielokrotnie potwierdzili jakość Batiste – marka została nagrodzona 48 razy. Produkty Batiste zdobyły wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez portale internetowe, wydawnictwa branżowe oraz w konkursach konsumenckich. W badaniach firmy Nielsen przeprowadzonych w okresie lipiec 2018 – czerwiec 2020 marka Batiste zajęła pierwsze miejsce pod względem udziałów wartościowych i wolumenowych (w litrach) w sprzedaży w segmencie suchych szamponów w kategorii szamponów.* Według badań portali Wizaż i Ofeminin 99% kobiet deklaruje, że poleciłoby suchy szampon Batiste swoim bliskim, tyle samo – że sięgnie po niego ponownie.** Dane te są zbieżne z trendami ogólnoświatowymi – na całym świecie Batiste niezmiennie od lat jest liderem w kategorii suchych szamponów.

 

*Ocean Trade za Nielsen - Panel handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Drug), Sprzedaż wartościowa i sprzedaż wolumenowa (w litrach), Szampony, segment suchych szamponów, Okres skumulowany: lipiec 2018 – czerwiec 2019 oraz Okres skumulowany: lipiec 2019 – czerwiec 2020

**Badanie przeprowadzone w 2019 r.przez portal Wizaz.pl w grupie 139 użytkowniczek oraz badanie przeprowadzone w 2020 r. przez portal Ofeminin.pl w grupie 100 użytkowniczek.

 

Więcej: www.batiste.pl