Betlewski® – galanteria skórzana łącząca tradycję, piękno i wygodę!

W roku 2021 firma Betlewski® kończy 10 lat. Przez ten czas zapisaliśmy się w świadomości tysięcy klientów jako marka oferująca galanterię skórzaną zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. W tym tkwi klucz do sukcesu – oferujemy naszym klientom produkty nie tylko wygodne w użytkowaniu, funkcjonalne i dobrze zaprojektowane, ale także piękne!

instagram-facebookpng

Rzemieślnicza prostota skórzanych pasków

Od samego początku marka stawia na jakość. Każdy etap produkcji nowego dodatku – portfela, torebki lub paska – poprzedzony jest wielomiesięczną pracą nad projektem. Diabeł tkwi w szczegółach, a szczegóły tworzą piękno, więc każdy detal, wieńczący akcesoria marki Betlewski®, dobierany jest z ogromną troską o wygodę użytkownika. Nasze flagowe produkty to paski ze skóry licowej. Wielu klientów firmy mawia, że „jeśli pasek, to od Betlewskiego”, co świadczy, że przez 10 lat marka zdobyła serca konsumentów, przyciągając ich do siebie udanym miksem kaletniczej tradycji z nowoczesnością. Paski STANDARD, bestsellery marki Betlewski®, to dodatki chętnie wybierane przez kobiety i mężczyzn. Są kwintesencją uważnego podejścia do galanterii skórzanej – proste, eleganckie i trwałe. To paski na lata!

betlewski-2jpg

Bo kobiety kochają diamenty!

Tak jak klasyczna klamra wieńczy pasek, tak portfele damskie nie obyłyby się bez mocnego zapięcia. Damskie portfele z kolekcji SHINY to kolejny z produktów marki Betlewski®, z którego jesteśmy dumni. Są kobiece, wyjątkowe, dostępne w wielu kolorach i przede wszystkim piękne. Na początku chcieliśmy wyposażyć je w zwykłe zapięcie, ale na jednym ze spotkań padł pomysł, że doskonałym dodatkiem do lakierowanej skóry byłby diament. I odtąd skórzane portfele SHINY zapinają się na złociste napy w kształcie diamentu, które szybko skradły serca klientek. Nic w tym dziwnego, przecież kobiety nie od dziś kochają błyszczące drobiazgi...

betlewski-3jpg

Ręcznie szyte, ręcznie barwione...

Betlewski® kocha eksperymenty z galanterią skórzaną. Takim udanym eksperymentem było wprowadzenie do oferty luksusowych toreb ze skóry cow vintage – ręcznie barwionej, stylizowanej na produkt z wieloletnią historią i przede wszystkim trwałej. Zaczęło się od jednego modelu, teraz w ofercie marki widnieje wiele modeli męskich, klasycznie pięknych toreb VINTAGE, chętnie wybieranych nie tylko przez panów, ale także przez panie. Ich barwy: ciepły odcień brązu lub głębia klasycznej czerni kojarzą się z produktami z duszą, które przez lata użytkowania nabierały wyjątkowego wyglądu i blasku.

betlewski-4jpg

Czas na minimalizm i geometryczne piękno

Design i elegancja, trwałość oraz podążanie za nowymi trendami – tak wyglądały prace nad kolekcją miejskich torebek MOON. Od początku marka stawiała na ich prostotę – miały kojarzyć się z geometrią, modnym minimalizmem i stonowanym wyglądem. Połączenie czarnej skóry licowej z oszczędnymi w wyrazie srebrnymi detalami okazało się strzałem w dziesiątkę. Kolekcję MOON szybko pokochały influencerki, a zaraz po nich także klientki marki. Torebki MOON szybko zaczęły pojawiać się na ulicach i w kawiarniach, towarzysząc kobietom w chwilach relaksu i dobrej zabawy!

betlewski-5jpg

Ciągły rozwój i dbanie o relacje z klientami sprawiły, że oprócz sklepu internetowego powstał firmowy salon, mieszczący się przy warszawskim Nowym Świecie. To tam świętujemy wraz z naszymi klientami premierę każdej nowej kolekcji, ciesząc się, że możemy zaoferować im elegancką i trwałą galanterię w dobrym stylu.

betlewski-6jpg

Więcej na: https://betlewski.com/