Catering dietetyczny z James Box!

James Box został stworzony przez osoby dla których pasją jest gotowanie. Przygotowane diety to porcja zdrowia, zindywidualizowana, starannie zbilansowana.

social media 2_Easy-Resizecomjpg

Celem zapewnienia wysokiej jakości przygotowywanych posiłków każda dieta została opracowana przez dietetyka klinicznego, którego doświadczenie i wiedza sprawia, że komponowane diety są zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. Dania odpowiadają określonej liczbie kalorii, preferencjom zamawiającego oraz zapotrzebowaniu na składniki odżywcze.

Zespół James Box dba aby oferowane diety miały urozmaicone menu. Potrawy są przygotowywane przez zespół profesjonalnych kucharzy, ze składników wysokiej jakości.

social media 3_Easy-Resizecomjpg

Zamawiając diety James Box klienci otrzymują pełnowartościowe, smaczne posiłki. Nie muszą martwić się o samodzielne komponowanie menu, robienie zakupów i przygotowywanie potraw. Dzięki czemu mają więcej wolnego czasu.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom klienta oferuje możliwość skorzystania z opieki dietetyka, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego przygotowuje indywidualne menu.

social media 4_Easy-Resizecomjpg

Oprócz walorów smakowych, posiłki, oferowane przez James Box, niosą ze sobą poprawę kondycji zdrowotnej, regulują procesy trawienne i wpływają na dobre samopoczucie. Bogate są bowiem w mikro i makroelementy, witaminy, błonnik, kwasy omega3 i  inne wartościowe składniki odżywcze.

Oferta:

- dieta Classic - dedykowana dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i usystematyzować swoje odżywianie poprzez spożywanie 5 zbilansowanych posiłków w ciągu dnia.

- dieta Slim – stworzona dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę zmniejszając kaloryczność posiłków.

- dieta Sport – przeznaczona dla osób aktywnie trenujących

- dieta Wege + Fish - opiera się na wykluczeniu produktów mięsnych z wyjątkiem ryb (serwowana raz w tygodniu). Jest to dieta oparta na produktach odzwierzęcych:  mleko, masło oraz jajka.

Podstawę jadłospisu stanowią produkty zbożowe pełnoziarniste, warzywa, owoce, nasiona roślin strączkowych takich jak soja, soczewica, ciecierzyca, groch, bób, fasola, tłuszcze roślinne i nasiona oleiste, orzechy, pestki dyni i słonecznika.

- dieta ketogeniczna - dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa. Przygotowana dla osób, które chcą stracić na wadze. Ponadto ma zastosowanie medyczne w chorobach takich jak: epilepsja, cukrzyca typu 2.

- dieta owocowo-warzywna, której założeniem jest pozbycie się toksyn z organizmu oraz przy okazji zrzucenie zbędnych kilogramów.

 

Obecnie zespół James Box jest w trakcie opracowywania menu dla kolejnych diet, które zapewnią klientom zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki.

James Box to zaproszenie do zmiany jakości dnia codziennego.

social media 5_Easy-Resizecomjpg

Więcej na: https://www.jamesbox.pl/