Dieta na miarę zdrowego stylu życia – WygodnaDieta.pl

WygodnaDieta.pl to catering, w którym każdy fan zdrowego odżywiania znajdzie coś dla siebie. Jak na catering dietetyczny z prawdziwego zdarzenia przystało, zespół dietetyków i kucharzy każdego dnia dba o to, aby tysiące klientów z całej Polski otrzymało zestaw odpowiednio zbilansowanych posiłków prosto pod swoje drzwi.

wygodna-dieta-zdjecie-glownejpg

Każdy zestaw obejmuje pożywne, przygotowywane ze świeżych produktów dania, w których nie znajdziesz polepszaczy smaku i konserwantów – zamiast nich posiłki obfitują w cenne składniki odżywcze oraz mnóstwo witamin i minerałów. A to wszystko w połączeniu ze smakami inspirowanymi różnymi kuchniami świata – włoską, azjatycką, indyjską czy francuską. WygodnaDieta.pl udowadnia, że zdrowe odżywianie i zmiana nawyków żywieniowych mogą być smaczne i proste.

BC00E7DD-5369-4E66-BF0F-01B68BE6211DJPG

WygodnaDieta.pl – z miłości do zdrowia

W cateringu dietetycznym WygodnaDieta.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta została opracowana w taki sposób, aby pożywne zestawy nie tylko poprawiały zdrowie i samopoczucie, ale także pomagały w osiąganiu wyznaczonych celów. Z pomocą Wygodnej Diety można schudnąć, przytyć, wesprzeć leczenie różnych chorób czy rozpocząć dietę eliminacyjną. I to bez konieczności kompromisu między zdrowiem a smakiem, bo serwowane posiłki powstają z myślą o zdrowym stylu życia, dawce energii i prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

Catering WygodnaDieta.pl przygotował dla swoich klientów kilkanaście diet pudełkowych dostępnych w wielu wariantach kalorycznych (np. 1000, 1500, 1800 czy nawet 4000 kcal). Wśród nich nie zabrakło takich planów żywieniowych jak:

● niskokaloryczny (idealny dla osób, które chcą schudnąć);

● bezglutenowy (bezpieczne menu dla osób z alergią i nietolerancją glutenu);

● antycellulitowy (smaczny sposób na pozbycie się skórki pomarańczowej);

● sportowy (menu dla osób, które są na etapie budowania masy i potrzebują energii podczas treningu);

● wegański (pożywne i odpowiednio zbilansowana dieta bez grama mięsa i produktów odzwierzęcych).

WygodnaDieta.pl oferuje także dietę pudełkową ketogeniczną, bez ryb, wegetariańską, bezlaktozową, dla diabetyka, o niskim indeksie glikemicznym, bez nabiału i inne.

wygodna-dieta-kuchniajpg

Dlaczego właśnie WygodnaDieta.pl?

WygodnaDieta.pl nie bez powodu zdobyła tytuł Zdrowej Marki Roku. Popularny catering dietetyczny jest doceniany przez konsumentów, którzy obdarzyli go zaufaniem i wybrali do pomocy w osiągnięciu wyznaczonego celu. Polska marka oferuje diety opracowywane przez doświadczonych dietetyków, a każdy posiłek powstaje z produktów spożywczych najwyższej jakości. Dzięki temu dania są i naturalne, i smaczne, a do tego wpływają pozytywnie na ciało i dobre samopoczucie.

WygodnaDieta.pl stawia na pierwszym miejscu zdrowie swoich klientów. Mowa nie tylko o bogatej ofercie pożywnych, dopasowanych do różnych potrzeb diet pudełkowych, ale także o wdrożeniu i certyfikowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. To najlepszy dowód na to, że dla marki najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów, którzy nie muszą się martwić o zakażenia krzyżowe czy proces przygotowywania posiłków niespełniający najwyższych standardów.

Więcej na: https://www.wygodnadieta.pl/

image001 4png