Estell - Twój synonim piękna! Kobieca Marka Roku 2022


Każda z nas marzy, aby zachować urodę, zdrowie i piękny, promienny wygląd jak najdłużej. Sama pielęgnacja kosmetykami nie wystarczy, ale na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Na rynku znaleźć można bogatą ofertę klinik specjalizujących się w tym zakresie. Jedną z nich- nagrodzoną tytułem Kobieca Marka Roku 2022- jest sieć klinik Estell.

Estell__MG_9467_8_9_Easy-Resizecomjpg

Estell to synonim piękna i bezpieczeństwa: - doświadczona kadra medyczna, - najnowocześniejsze technologie, - wysoka jakość, tylko certyfikowane materiały.

Estell__MG_9473_4_5_Easy-Resizecomjpg

Kliniki Estell to przede wszystkim najwyższa jakość realizowanych usług medycznych. Bezpieczeństwo gwarantuje doświadczona kadra ekspertów z blisko 20 letnim doświadczeniem oraz sprzęty medyczne oparte na światowej technologii. To połączenie daje najlepsze efekty pozabiegowe.

Estell-_K9A7402_Easy-Resizecomjpg

Estell to wyjątkowa marka klinik medycyny estetycznej, która holistycznie podchodzi do tematu urody. Jest jedną z niewielu klinik w Polsce, która w swojej ofercie posiada zarówno zabiegi zupełnie nieinwazyjne z zakresu kosmetologii hi-tech jak i medycynę estetyczną, chirurgię plastyczną, dermatologię, ginekologię estetyczną oraz stomatologię estetyczną.

Estell-_MG_4637_8_9_Easy-Resizecomjpg

Kliniki Estell to miejsce, w którym Pacjentki otoczone są kompleksową opieką medyczną, począwszy od profesjonalnej diagnostyki ze szczegółowym wywiadem medycznym, poprzez dobór zabiegów zgodnych z oczekiwaniami Pacjentów, a kończąc na wizytach kontrolnych i konsultacjach pozabiegowych. W Estell Pacjentki mogą liczyć na diagnostykę i zabiegi z zakresu: medycyny i stomatologii estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej, dermatochirurgii. Na warszawskim rynku placówek medycyny estetycznej wyróżniają się kompleksową opieką medyczną i doświadczonym zespołem expertów. Świadczymy usługi medyczne 360˚, to miejsce na mapie Polski gdzie oferujemy zakres usług od stomatologii poprzez medycynę estetyczną, dermatologię i kosmetologię, kończąc na ginekologii estetycznej.

Estell_045A6325_Easy-Resizecomjpg

Kliniki Estell są wyposażone w najnowszy sprzęt specjalistyczny, który oddajemy w ręce naszego doświadczonego personelu medycznego. Wykonujemy tu zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu urządzeniem ONDA z innowacyjnymi głowicami Smart. Z kolei zabiegi epilacji wykonywane są przy użyciu diodowego lasera medycznego VECTUS. Jest to jedyne urządzenie tego typu na świecie wyposażone w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Nasi pacjenci mogą też skorzystać z radiofrekwencji mikroigłowej Morpheus – to zabieg liftingujacy twarz polegający na wykonywaniu mikronakłuć skóry przy użyciu igieł emitujących fale radiowe mówi dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny Estell.

Estell-_K9A7468_Easy-Resizecomjpg

Oferta Klinik Estell jest również dedykowana do Pacjentów z historią onkologiczną- dzięki wiedzy i doświadczeniu najlepszych ekspertów, ponieważ każdy zasługuje na to aby czuć się naturalnie pięknie. Znajdź specjalistów w klinice medycyny estetycznej ESTELL i pozwól im dbać o Twoje piękno!

 

Do dyspozycji pacjentów są 3 placówki w Warszawie: 

  • Estell Forest - Ul. Burakowska 14
  • Estell Klif - Ul. Okopowa 58/72
  • Estell Senator - Ul. Bielańska 12


Więcej na: www.estell.pl 

FB: Estell

IG: Estell