EyeShield czyli ochrona oczu skuteczna jak nigdy wcześniej!

Zastanawiałeś się nad tym, czy światło może mieć wpływ na to jak się czujesz, jak sypiasz oraz ile masz energii w ciągu dnia?

Jeśli należysz do osób, których sen nie jest na najwyższym poziomie, do osób, które mają wahania nastroju, spadki energii w ciągu dnia lub czują, że nie wykorzystują w pełni swojego potencjału – to ten artykuł jest dla Ciebie!

Światło to czas!
W 2017 roku przyznano nagrodę Nobla z dziedziny medycyny za odkrycie rytmu dobowego. W dużym skrócie – my, ludzie postrzegamy czas, ponieważ patrzymy na zegarek lub telefon i wiemy, która jest godzina. Natomiast każda komórka twojego ciała posiada geny zegarowe. Jak sama nazwa wskazuje te geny są zegarkiem mówiącym jej, która jest godzina, a wskazówką odmierzającą czas jest… światło!

Sztuczne światło nas rozwala.
Okazuje się, że sztuczne światło niebieskie z komputera, telefonu, TV czy nawet zwykłego oświetlenia zaburza nasz rytm dobowy i organizm myśli, że jest cały czas południe! Nie wydziela się wtedy melatonina, hormon odpowiedzialny za regenerację, sen oraz naprawę w efekcie czego każdego wieczora marnujesz swój potencjał do bycia lepszą, zdrowszą, bardziej wyspaną z większą chęcią do działania.

Jak chronić się przed sztucznym światłem?
Filtry na komputer czy telefon nie są zbyt skuteczne, najlepszą i najskuteczniejszą formą ochrony przed negatywnym wpływem sztucznego światła są okulary blokujące światło niebieskie. Natomiast trzeba być czujnym, bo większość dostępnych na rynku okularów jest nieskuteczna.

DSC07378-Editjpg


Komu przydadzą się okulary blokujące niebieskie światło EyeShield?

  • każdemu, kto spędza powyżej 2h dziennie przed telefonem, komputerem, TV
  • każdemu, kto pracuje na nocne zmiany
  • każdemu z chorobą metaboliczną jak otyłość czy cukrzyca lub inne
  • każdemu podczas podróży w nocy

Dwie wersje okularów EyeShield – na dzień i na noc.

Podczas gdy większość okularów blokujących światło niebieskie blokuje tylko niewielką jego część, EyeShield w wersji na noc NightShield blokuje 100% światła niebieskiego i większość zielonego, a w wersji na dzień DayShield 40% światła niebieskiego. Takie proporcje zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed sztucznymi ekranami i najlepsze efekty.

s1png

A co jak mam wadę wzroku i nosze okulary korekcyjne?
EyeShield bez problemu jest w stanie zrobić okulary dostoswane do każdego wady wzroku. Odbywa się to na podstawie aktualnej recepty od optyka, dzięki temu można wykonać szkła korekcyjne przez internet.

Spędzisz w tym roku 3500 godzin patrząc na ekrany. Śpij lepiej i miej więcej energii do działania dzięki okularom z filtrem światła niebieskiego EyeShield.

Więcej informacji:
sklep www: https://eyeshield.pl/
Facebook: EyeShieldPL
Instagram: EyeShield.pl

EyeShield, czyli ochrona oczu skuteczna jak nigdy wcześniej! (zdrowamarkaroku.pl)