FLUFF Kurtka Bomber Jacket - nasze nowe odkrycie!

Żmudne poszukiwania ciepłych, koniecznie puchowych produktów dla dziecka w niebanalnej kolorystyce stały się motorem dla rozpoczęcia prac nas stworzeniem marki. To jedna z tych prostych historii, kiedy własna potrzeba zrodziła pomysł na Fluff. Marka tworzy kolekcje, które łączą w sobie niebanalną kolorystkę, wygodę i styl, z myślą o najbardziej wymagających klientach.

IMG_20210406_111213jpg

Tworzone w Polsce unikatowe płaszcze, kurtki czy kombinezony spotykają się z entuzjazmem klientek, które szukają wysokiej jakości produktów dla siebie a często także dla swoich dzieci.
Polska produkcja oraz doświadczenie podwykonawców z produktami puchowymi pozwalają, przy kreowaniu kolejnych kolekcji, zadbać o każdy detal. Najwyższej jakości, antyalergiczny puch, jest idealny dla osób wrażliwych, a kroje nie krępują ruchów. To sprawia, że niezależnie od wieku i aktywności ubrania pozostają wygodne i wszechstronne - mogą towarzyszyć na sankach, na spacerze, ale i na stoku.

IMG_20210406_111656jpg

Od początku istnienia marki bardzo istotnym aspektem jej działania jest troska o środowisko. Elementy odblaskowe, logo wykonane są z materiałów z recyklingu i do ponownego recyklingu się nadają. Materiały używane do produkcji ubrań pochodzą ze zrównoważonych produkcji, a puch pozyskiwany jest w sposób, który nie naraża zwierząt na cierpienie.

IMG_20210406_111839jpg

Co roku marka Fluff poza jesienno-zimową kolekcją basic, tworzy również nowe modele i kroje w kolekcjach premium. Płaszcze i kurtki w tej kolekcji szybko stają się bestsellerami - to stylowe, niebanalne wzory, niektóre łączą w sobie dwa, a nawet trzy produkty - co sprawia, że są nie tylko wygodne i stylowe, ale także wszechstronne. Wiosną dostępna jest również linia ultralight - lekka, wygodna kolekcja na wiosnę i lato.

IMG_20210406_111946jpg

Kolekcja marki obejmuje produkty dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat, od dwóch sezonów tworzymy również kolekcje dla kobiet i mężczyzn. Oprócz kurtek, płaszczy czy kombinezonów marka oferuje również akcesoria, takiej jak śpiworki czy czapki.

 

Więcej na https://fluffkidswear.com/.