FOAMIE z tytułem Kosmetycznej Marki Roku!

#ThinkOutsideTheBottle

Foamie_All_Motiv_4A_Intlpng

Marka FOAMIE dba o nasze środowisko natualne i bardzo stara się, aby znaleźć sposoby na uwolnienie oceanów od odpadów z tworzywa sztucznego. To właśnie dlatego skupia się przede wszystkim na tworzeniu przyjaznych dla środowiska, zrównoważonych produktów, które przyniosą korzyści zarówno użytkownikom, jak i całej planecie. Jedna kostka Foamie pozwala zredukować zużycie plastiku o mniej więcej 2 plastikowe butelki.  

Foamie_Gesichtsreinigung_Motiv_1A_Intlpng

Think Outside The Bottle to motto marki FOAMIE, powstałej w 2018 roku w Niemczech, a od lutego 2021 roku dostępnej również na polskim rynku. Wszystkie produkty marki FOAMIE są wolne od plastiku (w tym mikroplastiku), parabenów, silikonów, czy olejów mineralnych. Są całkowicie wegańskie oraz nietestowane na zwierzętach. Poprzez pozbycie się „mydła” ze składu  i stworzenie kostki myjącej, czyli syndetu, zespół FOAMIE opracował bazę dla wszystkich produktów marki, charakteryzujących się idealnie zrównoważonym pH, odpowiednim dla skóry i włosów.

Foamie_Plastic_Motiv_3_Intlpng

W ofercie marki na polskim rynku dostępne są szampony oraz odżywki w kostce, syndety do ciała, syndety do twarzy oraz przydatne etui na wszystkie produkty marki Foamie. Produkty dostępne są w sieciach: Douglas oraz Drogerie Natura, a także bezpośrednio na stronie internetowej Foamie.pl

 Foamie_Shampoo_Body_5A_Intlpng

Produkty dostępne także w sklepach sieci Super-Pharm oraz Kontigo