Gold Killer ponownie z tytułem Kobiecej Marki Roku!


Gold Killer jest marką modową, która oferuje swoim klientom ekluzywną i jednocześnie ponadczasową odzież dedykowaną dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nasze produkty są tworzone z pasją z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, przyjaznych środowisku, szyte przez polskie krawcowe.

image_6483441 1JPG

Jeśli w swoch stylizacjach codziennych i wyjściowych stawiasz na szyk i elegancję, a jednocześnie lubisz czuć się swobodnie i „na luzie” to produkty marki Gold Killer, są dla Ciebie idealnym wyborem. Zalożycielka marki Ewelina Oleszkiewicz z zepołem, robi wszystko, aby produkty marki Gold Killer spełniały oczekiwania najbardziej wymagającego klienta oraz podążały za obecnym trendem modowym.

Warto podkreślić, że nie są to jedynie propozycje dla kobiet, ale również dla mężczyzn czy dzieci.
Udowadniają, że sportowe stylizacje mogą mieć w sobie sporo szyku i elegancji. Cechą charakterystyczną jest sygnowanie w postaci wzoru krótkiej broni. Jest ona symbolem walki o własną indywidualność reprezentowaną przez wygodną, a zarazem nieszablonową stylizację.

image_6483441 2JPG

Kolekcje marki Gold Killer są tworzone w duchu współczesnej mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Często tworzymy zestawy mama/tato/dziecko dzięki czemu cała rodzina posiada indywidualną szytą na miarę stylizację. Ubrania są niezwykle komfortowe, a jednocześnie wykonane z ekskluzywnych materiałów przyjaznych środowisku.
Topowym produktem jest welurowy dres, będący jedną z najbardziej rozpoznawalnych propozycji marki, sprawdza się ona idealnie przy aktywności sportowej, jak i wyjściu z przyjaciółmi.

Natomast kolekcja złożona z wiązanych sukienek i garniturów są kwintesencją kreatywnej nowoczesnej a zarazem ponadczasowej mody, w przypadku której to Ty decydujesz czy Twoja stylizacja jest bardziej elegancka, sensualna czy też nietuzinkowa.
Warto też dodać, że wszystkie ubrania powstają z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu w skórzanym garniturze czy welurowym bądź bambusowym dresie marki Gold Killer z pewnością będziesz prezentować się doskonale i swoją stylizacją będziesz zachwycać.

image_6483441 3JPG

Swoje produkty marka Gold Killer, tworzy z różnego rodzaju materiałów między innymi: bambusa, weluru, sztruksu, dbając o wysoką jakość materiałów, dzięki czemu stylizacje oferowane przez markę nie są nudne ani nijakie.

W projektach Gold Killer widać inspirację modą różnych dekad od obszernych marynarek i bufiastych rękawów lansowanych w latach 80-tych i 90-tych czy sukienek tub, aż po sensualne gorsety czy treny damskie, dzięki którym skutecznie zwrócisz na siebie uwagę. Gold Killer podąża za bieżącymi trendami i czerpie z nich to, co najlepsze, trafiając nawet w najbardziej wysublimowane modowe gusta.

image_6483441JPG

Pamiętaj że wybór produktów marki Gold Killer, zawsze będzie najlepszym wyborem jeśli chcesz
wyjątkowo prezentować się na siłowni czy zajęciach fitness, albo znaleźć wygodny, a jednocześnie szykowny komplet do gry w tenisa bądź po prostu elegancki dres, który świetnie skomponuje się z modną shopperką!

Kolekcje marki Gold Killer: Welur, Mercedes, Bambus, ART, Skóra, Sport, Lycra.
Swój Showroom Gold Killer ma w Opolu przy ulicy Kępskiej 8.

image_6487327 1JPG

Produkty marki można zakupić zarówno za pomocą sklepu internetowego: https://www.goldkiller.pl/sklep/ jak i stacjonarnie w butikach w takich miastach jak: Wrocław, Szczecin, Tarnowskie Góry, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Katowice, Elbląg.