Gym Glamour - najbardziej kobieca i sportowa marka w Polsce!


Gym Glamour już kolejny raz zgarnia nagrodę Kobiecej Marki Roku, ale nie ma się czego dziwić, ponieważ nie zwalnia tempa. Chyba ciężko jest nie wiedzieć kim jest marka produkująca tak wspaniałe produkty sportowe dla kobiet.

Obraz1png

    Marka od ponad 5 lat inspiruje się kobietami, które trenują nie tylko na siłowni. Tworzy dla nich efektownie podkreślającą kobiecą siłę i wytrzymałość ubrania oraz akcesoria treningowe. Gym Glamour prężnie podąża za światowymi trendami, technologiami nie zapominając o tym o preferencjach swoich klientek, obserwujących. Dzięki tym trzem zasadom osiąga sukces w produkcji niezwykle trwałych, elastycznych ale i pięknych ubrań sportowych. Najważniejszym filarem Gym Glamour jest bycie marką przyjaciółką, dla swoich klientek. Słuchanie ich próśb, marzeń oraz uwag - to powoduje, że ilość zadowolonych klientek sięga dziesiątkom tysięcy.

Obraz5png

Produkty marki osadzone są w estetyce minimalizmu, prostoty a jednocześnie mają za zadanie w swojej kolorystyce i fasonie idealnie dopasować się do osobowości każdej z kobiet w trakcie treningu. W kolekcji możemy znaleźć zarówno legginsy, biustonosze, rashguardy jak i spodnie dresowe, koszulki czy krótkie spodenki. W roku 2021 marka zaprezentowała nam kolejne odsłony nowych kolekcji, które równie pozytywnie przyjeły się wśród klientek.

Obraz3png

Innowacyjną praktyką marki jest też niekonwencjonalny kanał dotarcia do odbiorców, który opiera się głównie na mediach społecznościowych – tzw. social selling. Sposób ten pozwolił zmniejszyć dystans pomiędzy brandem, a odbiorcami, którzy wspólnie z Gym Glamour tworzą i ulepszają produkty. Taki rodzaj kontaktu z odbiorcą pozwala na organizowanie licznych konkursów, promocji czy eventów na które marka zaprasza swoich odbiorców. W roku 2022 będzie ich jeszcze więcej, a światowy poziom marki pozwala jej na wejście w kolejne obszary innych rynków.

Obraz4png

Koniecznie śledźcie kolejne kroki, bo zapewniamy was że Gym Glamour was jeszcze wielokrotnie zaskoczy.

Obraz6png

Więcej na: www.gymglamour.com