Jumeirah - magia i energia zamknięta w złotej oprawie!


Jumeirah to autorska marka biżuterii stworzona przez Izabellę Budryn. Niosąca w swojej nazwie gorący, pustynny piasek zrodziła się na plażach Tulum, Cannes czy Dubaju. To tam Izabella szukała inspiracji, na potrzeby swoich podróży tworząc luksusowe amulety, zaprojektowane tak, żeby zdobić, ale też towarzyszyć w podróży. Odporne na piasek, słońce czy morską wodę, a jednocześnie wykonane z najbardziej szlachetnych materiałów. Z potrzeby zrodziła się nowa jakość, którą od niedawna założycielka marki może podzielić się na szerszą skalę. Dzięki ręcznej pracy jubilerów kryształy czy szlachetne kamienie oprawione są 14-sto i 18-sto karatowym złotem w taki sposób, żeby jeszcze bardziej podkreślić ich naturalne właściwości i zaklętą w nich magię. Każdy kamień zawiera historię własnej formacji, a także dowody interakcji z jego otoczeniem.

WhatsApp Image 2021-11-02 at 164002jpeg

„Wierzę, że nasze ciało i kryształy posiadają energetyczne oraz uzdrawiające wibracje, które czynią nas naturalnie podatnymi na rezonujące częstotliwości kamieni szlachetnych. Ich energie wyrównują się z naszymi tworząc w ten sposób piękną harmonię i połączenie człowieka z Matką Ziemią. Kamienie działają również jako narzędzia do podnoszenia energii i tworzenia trwałych zmian we wszystkich obszarach naszego życia. Tym bardziej chciałam ich używać do biżuterii, która wierzę, że będzie służyć latami.” – opowiada o tworzeniu biżuterii założycielka Izabella Budryn.

WhatsApp Image 2021-11-02 at 170550jpeg

Estetykę i walory Jumeirah doceniła już spora grupa klientów, zarówno tych ze świata jak i z Polski, m.in. Maja Malnar, Marina Łuczenko, Natalia Siwiec, Marcelina Zawadzka, Sandra Kubicka, Zosia Ślotała, Ania Wędzikowska, Maja Bohosiewicz, Karolina Malinowska, czy Blanka Lipińska. Amulety noszą również mężczyźni, a wśród znanych osób są to Oliwier Janiak, Mateusz Borek, Aleksander Baron, Piotr Rubik.

Naszyjnik Gaia Gold 2jpg

Na stronie internetowej sklepu istnieje nowatorska funkcja, która dedykowana jest najbardziej wymagającym Klientom. Praca nad nią wymagała trzy miesięcznej pracy astroloszki, numerologa oraz programisty. Stworzony system po podaniu daty urodzenia rozpoznaje znak zodiaku oraz tworzy portret numerologiczny, na podstawie których wskazuje kryształy pasujące do danej osoby. Dzięki tej indywidualnej opcji odbiorca dowiaduje się, który kryształ będzie mu najlepiej służył oraz w jakim zakresie. Wszystko w duchu wibracji i rezonowania kryształów z numerologią. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które pomaga klientom w doborze odpowiedniego kamienia.

WhatsApp Image 2021-11-03 at 122246 1jpeg

Jaki kryształ będzie najlepiej mi służył? - Jumeirah

xblack-onyx-gold-necklace-55-03-2048x1367jpgpagespeedicleYw91N_MDjpg

Marka Jumeirah została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2021 oraz otrzymała nominację do nagrody Woman Star 2021.


Więcej na: https://izabellabudryn.com/pl/