Jusee, kosmetyczny brand Julii Wieniawy! Daj się odkryć!

Każdego dnia odkrywamy w sobie piękno. Nigdy nie jesteśmy takie same. Odkrywamy swoje różne oblicza, próbujemy nowych rzeczy, wchodzimy w różne role. Emocje, nastroje, uczucia, to one są naszą największą siłą. To one definiują kim jesteśmy. Daj się odkryć! Jusee pomoże podkreślić Twoje prawdziwe piękno. 

Jusee_Agnieszka_Wesoowska_Julia_Wieniawajpeg

Jusee powstało z myślą o podkreślaniu wewnętrznej siły oraz wiary, że wszystko, czego potrzebują kobiety, by czuć się pięknymi, jest w nich samych. Dlatego misją marki jest odkrywanie i podkreślanie piękna, które każdy nosi w sobie.

Więcej niż makijaż

Autorskie formuły kosmetyków Jusee bogate w kochające skórę składniki aktywne, naturalne oleje i woski, są także multifunkcyjne. Oznacza to, że łączą właściwości upiększające z odżywczymi, regenerującymi i pielęgnującymi. To nasza odpowiedź na ekologiczny postulat "buy less but better quality". Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i jakość, dlatego nie znajdziesz u nas nieprzemyślanych składników. Nie twierdzimy jednak, że kosmetyki Jusee są całkowicie naturalne. Śledzimy trendy i wykorzystujemy nowinki technologiczne, by były one skuteczne i przyjemne w użyciu. Szczerość i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby to fundamenty, na których chcemy budować społeczność wokół naszej marki.  

W portfolio Jusee znajdziesz kosmetyki, które umożliwią Ci podkreślenie urody (nie jej zamalowanie!) i wyrażenie siebie bez trzymania się sztywnych zasad makijażu. Mocno wierzymy w wartość piękna bez okrucieństwa. Tworząc produkty Jusee świadomie dobieramy partnerów, którzy podzielają nasze wartości: nie krzywdź, szanuj i kochaj zwierzęta!

JUSEE_zestaw_d_2_v002_OBS_HD_colorpng

W pierwszej kolekcji wegańskich kosmetyków do makijażu Jusee znajdziemy produkty must-have, które według twórczyń są obowiązkowym wyposażeniem kosmetyczki każdej dziewczyny i kobiety. Brand hero Jusee jest tutaj pomadka do ust Shameless Lip Crayon, która łączy w sobie moc naturalnych składników pielęgnujących z innowacyjnymi rozwiązaniami. Do ich formuły został dodany kwas hialuronowy, który odpowiada za nawilżenie, jędrność i sprężystość delikatnej skóry ust. Pomadka dostępna jest w 6 niezwykłych kolorach, których nazwy nie pozostawiają wątpliwości co do efektu: Success Fee, Bloody Tango, Pillow Talk, Skinny Love, Frizzante Rose, Spoiled Angel.  

JUSEE_maskara_2_v005png

Virtuosa Mascara w kolorze Lady in Black to innowacyjny i multifunkcyjny tusz do rzęs stworzony, by ułatwiać życie miłośnikom nowoczesnego makijażu. To idealny wybór dla każdego, kto szuka kompromisu między skuteczną pielęgnacją a efektowną stylizacją. Dzięki ekstremalnie wyspecjalizowanej bąbelkowej szczoteczce (bubble shaped brush) do zadań specjalnych ALL in ONE zapewnia m.in. komfortową aplikację jednym prostym gestem do samej linii rzęs, delikatnie chwyta i starannie pokrywa tuszem nawet najkrótsze włoski, pozwala budować objętość rzęs przez nałożenie kilku warstw tuszu bez obciążania. W skład produktu wchodzi pięć certyfikowanych olejów organicznych: olej arganowy, makadamia, z nasion bawełny, konopny i z pestek brzoskwini.

Więcej informacji na stronie: https://www.juseecosmetics.com/  oraz www.kobiecamarkaroku.pl/blog