Kosmetyczna Marka Roku - Beauty Star 2021

Trwa nabór zgłoszeń do ogólnopolskiego plebiscytu Kosmetyczna Marka Roku/Beauty Star 2021

Baner_KosmetycznaMarka_BeautyStar2021_Ambasadorkijpg

Starannie selekcjonujemy, nagradzamy i promujemy najlepsze produkty, usługi, rozwiązania z segmentu beauty. 
Do współpracy zapraszamy firmy/ marki których produkty i usługi są nieodzownym elementem świata piękna: wysokiej jakości, estetyczne i stylowe, skuteczne i bezpieczne, sprawdzone i niezawodne, godne polecenia i rekomendacji.

Redakcja i Ambasadorki - znane i lubiane, przedstawicielki show-biznesu i mediów przetestują i ocenią m.in. Miss Polonia Karolina Bielawska, dziennikarka Beata Tadla, aktorka i influencerka Klaudia Halejcio, aktorka Agnieszka Sienkiewicz.

Najlepsi otrzymują tytuł Kosmetyczna Marka Roku Beauty Star 2021 (znak graficzny, certyfikat, statuetka) Reprezentantów nagrodzonych marek zapraszamy na uroczystą Galę- wydarzenie z udziałem czołowych przedstawicieli biznesu, show-biznesu, mediów, influencerów i gwiazd.
http://www.kobiecamarkaroku.pl/gala-finalowa

Zgłoszenie jest bezpłatne (formularz- informacje na temat marki oraz zestawy produktów o których mowa w zgłoszeniu/ flagowych dla marki lub voucher/zaproszenie)

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w projekcie Kosmetyczna Marka Roku/ Beauty Star 2021 a w przypadku pytań do kontaktu.

zgloszenia@kosmetycznamarkaroku.pl
beautystar@kosmetycznamarkaroku.pl

Więcej informacji:
www.kosmetycznamarkaroku.pl
www.beautystar.net.pl