Kosmetyczne rytuały na każdy dzień z NovAge od Oriflame!

Rytuały wprowadzają harmonię w życie. To cyklicznie powtarzane czynności, które porządkują, ale również dbają o nas. Te kosmetyczne, dodatkowo, pomagają zadbać o ciało, cerę i samopoczucie. Marka Oriflame połączyła magię rytuału ze specjalistyczną wiedzą. Tak powstała linia NovAge Proceuticals czyli produkty, zwane kosmeceutykami, do pielęgnacji skóry.

Oriflame_NovAge Proceuticals 2jpg

NovAge Proceuticals zostały zaprojektowane, aby zapewnić profesjonalne rozwiązania dla problemów dotykających skórę takich jak: stres, starzenie, zmęczenie, niedoskonałości czy nieodpowiedni stan powietrza. Każdy z produktów zawiera silnie aktywne składniki, które pomogą zapewnić idealny wygląd cery. Z jednej strony można poczuć się jak pod opieką profesjonalnego dermatologa, a z drugiej strony to precyzyjnie dopasowane kosmetyki, których możesz używać podczas codziennej domowej pielęgnacji. Nadaj szczególnej mocy swoim pielęgnacyjnym rytuałom.

Oriflame_NovAge Proceuticals 4_Easy-Resizecomjpg

Każdy z kosmeceutyków ma starannie opracowany skład przez ekspertów. Seria NovAge ProCeuticals, zawiera:

  • jednorazową maseczkę do twarzy w płachcie z niacynamidem i Cicca, która jest polecana dla matowej skóry o niezdrowym wyglądzie. Zawarte w niej składniki przynoszą ukojenie poprzez nawilżenie oraz pozostawiają wzmocnioną barierę skórną.
  • 10% roztwór witaminy C to kuracja przeciwdziałająca przebarwieniom oraz zapewniająca rozświetlający i równomierny koloryt cery.
  • koncentrat z aktywnym retinolem zadba o ,tak pożądaną, gładkość i jędrność skóry. Dzięki swojemu działaniu zmniejszy widoczność zmarszczek, przywróci nawilżenie i wspomoże odnowienie komórek skóry. Efektem będzie zdrowszy i młodszy wygląd.
  • Peeling NovAge ProCeuticals 6% AHA to złuszczający roztwór kwasu mlekowego oraz kwasu glikolowego. Pozbywa się martwych i suchych komórek naskórka, przyspieszając jego odnowę. Ten produkt to obrońca przed negatywnymi skutkami życia w wielkim mieście. Niestraszne mu zanieczyszczenia, promienie UV czy szkodliwy dym tytoniowy.
  • Ampułki Peptide to malutcy pomocnicy w walce z efektami starzenia się skóry. Z wiekiem staje się ona cieńsza oraz traci jędrność. To jednotygodniowa terapia dla cery.

Oriflame_NovAge Proceuticals 3jpg

Dodaj do swojej codziennej pielęgnacji kosmetyki z serii NovAge Proceuticals i pozwól, aby zadbały nie tylko o perfekcyjny stan skóry, ale również Twoje dobre samopoczucie.
Nie wiesz, który produkt byłby dla Ciebie najlepszy? Nie szkodzi! Na stronie Oriflame możesz wykonać test potrzeb skóry (https://pl.oriflame.com/novage-skincare-quiz ). Odpowiadając na kilka pytań, otrzymasz sugestie wyborów idealnych dla Ciebie.

 

Więcej na: https://pl.oriflame.com/brands/novage