KWB – kobieca energia dla każdej z nas!


Każda kobieta jest inna. Dzielą nas zainteresowania, pasje, wykonywane zawody czy wygląd. Jednak jest jedna cecha, która łączy wszystkie Panie – siła, która sprawia, że jesteśmy nie do zatrzymania. Marka KWB powstała po to, aby wesprzeć kobiety w walce o dobre, piękne, szczęśliwe życie, ponieważ każda z nas na takie zasługuje!


128jpg

Marka dopasowana do potrzeb każdej kobiety

Marka KWB działa na rynku od 2017 roku i ciągle zaskakuje swoje klientki nowymi produktami szytymi na miarę ich potrzeb. W swoim asortymencie posiada wiele produktów, m.in. sławne gumy oporowe, które sprawiły, że tysiące kobiet odnalazło radość w domowych treningach, fit słodycze bez dodatku cukru, które smakiem nie odbiegają od tych tradycyjnych czy zdrową, ale przepyszną żywność! To jednak nie wszystko. Marka KWB ma w ofercie przede wszystkim najwyższej jakości suplementy diety, które wspierają kobiety w ich codzienności, niezależnie od tego, wokół czego się ona skupia.


Zrozumienie, wsparcie, motywacja dla kobiet

Założycielką marki KWB jest Alicja Janowicz specjalistka od metamorfoz sylwetek, zdrowia i jakości życia. Jej ogromne zrozumienie wobec kobiecych potrzeb wynika przede wszystkim z faktu, że bazuje ona na doświadczeniu własnym oraz klientek, z którymi współpracowała. Historia Alicji nie jest usłana różami, ponieważ w swojej drodze po zdrowie i piękną sylwetkę, musiała zmierzyć się z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, PCOS, a także anoreksją i bulimią. Dzięki swojej ciężkiej pracy i wierze we własne możliwości udało jej się jednak pokonać te przeciwności, a dziś pomaga kobietom stanąć na nogi i rozpocząć zupełnie nowy, wspaniały etap życia, w którym self care to podstawa.

Nowy projekt 1png

Alicja w latach 2014-2020 prowadziła indywidualne konsultacje dietetyczno-treningowe dla kobiet i to właśnie wtedy zaczął kiełkować pomysł stworzenia KWB. W tym okresie Alicja wspierała kilka tysięcy klientek, które stale namawiały ją na założenie sklepu i stworzenie marki, która będzie kierowana do wszystkich kobiet. Nie mogła przejść obok tych próśb obojętnie i tak właśnie powstała KWB. Marka, której produkty są wsparciem w walce o lepszą sylwetkę, zdrowie i jakość życia dla każdej kobiety.


Bądź Królową Własnej Bajki

Nazwa KWB powstała na bazie hasła, które pokochały klientki, czyli Królowa Własnej Bajki. Te trzy słowa bywają źle interpretowane, ale tak naprawdę oznaczają tylko jedno: wszystko, co robisz w życiu, zależy od Ciebie. Musisz ciężko pracować, wykonywać przemyślane ruchy i wierzyć w swoją wewnętrzną siłę, a zdobędziesz każdy szczyt. Taki komunikat marka stara się wysyłać do kobiet każdego dnia, aby nigdy nie zapomniały o tym, jak wiele są w stanie osiągnąć.


Wyjątkowe produkty dla każdej kobiety

Asortyment KWB nie jest przypadkowy. Produkty spożywcze są tworzone w taki sposób, aby skomponowana wokół nich dieta była nie tylko zdrowa, ale też smaczna, zróżnicowana i wartościowa. Akcesoria treningowe powstały po to, aby każda kobieta, w każdym miejscu mogła podjąć aktywność fizyczną, wpływającą na poprawę sylwetki. Ebooki to produkt, który przygotowano po to, aby podać kompleksową wiedzę na temat zdrowego żywienia i treningu w prosty, przystępny sposób. Odzież treningowa KWB to wygoda, jakość i praktyczność. Suplementy diety z kolei wyróżnia na tle konkurencji fakt, że każdy produkt jest w stanie realnie rozwiązać lub przynajmniej znacząco wpłynąć na rozwiązanie jakiegoś konkretnego problemu.

Nowy projekt 2png

Jednym z absolutnych bestsellerów marki jest Kolagen ProBeauty. To suplement zawierający 8 synergicznie działających składników (w tym Myo–Inozytol), które zostały dobrane tak, aby produkt dawał najlepsze efekty. Jego podstawowym składnikiem jest hydrolizowany kolagen rybi. Substancja ta wykazuje duże podobieństwo do kolagenu, który wytwarza ludzki organizm, dlatego uznaje się go za jeden z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w celu uzupełnienia jego niedoboru. Przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek, utrzymania elastyczności i jędrności skóry oraz wyraźnie wpływa na wzrost, a także na regenerację włosów i paznokci.


Drugi najchętniej wybierany produkt KWB to naturalny spalacz tłuszczu Slim Burn Plus o udowodnionym i potwierdzonym badaniami działaniu prozdrowotnym. Jest to produkt, który pomaga w codziennej pracy nad Twoją sylwetką. Jego innowacyjny skład zapewnia nasilone spalanie tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo, zmniejszenie apetytu, pobudzenie metabolizmu, poprawę koncentracji i wzrost energii życiowej.

Nowy projekt 3png

Nie można też zapomnieć o kultowym produkcie KWB, jakim jest ProbioC. Suplement ten został stworzony w odpowiedzi na bieżące zapytania klientek marki, które miały już dość chorób i nieustających spadków samopoczucia. Ten produkt nie tylko buduje odporność. Jego głównym przeznaczeniem jest poprawa stanu jelit, wspomaganie organizmu w chorobach autoimmunologicznych (Hashimoto), zmniejszenie stanów zapalnych, łagodzenie objawów alergii pokarmowych/atopowych oraz eliminacja gazów, wzdęć i zaparć. To suplement innowacyjny, który całkowicie odmieni Twój stan zdrowia.

KWB to marka stworzona przez kobietę dla kobiet. Jednoczy, wspiera, daje siłę i inspiruje do działania każdą z nas. Niezależnie czy jesteś zabieganą mamą, prowadzisz biznes czy studiujesz, KWB to marka, która stoi za Tobą murem!

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj: https://www.alicjajanowicz.com/