Laminująca kuracja z ceramidami - SEAL THE DEAL


Laminująca kuracja z ceramidami! SEAL THE DEAL, z ang. przypieczętowanie umowy, dobicie targu, to wisienka na torcie w świadomej pielęgnacji włosów.

Dla nas kluczowym elementem tej gry słów jest „seal”, czyli zarówno foka, jakże uroczo spoglądająca z opakowania, ale też i zaplombowanie, tu: zalaminowanie i zabezpieczenie włosów.

 

Ale od początku, o co chodzi i czym się tak ekscytujemy? 

Ta kuracja to jak na razie szczyt naszego kunsztu pod kątem tworzenia receptury i surowców. Kolagen pozyskujemy z rybich skór z lokalnych stawów, będących ,,odpadem” z przemysłu spożywczego #lesswaste.

 

 

 

Surowiec ten można zakupić tylko raz w roku! To właśnie czyni SEAL THE DEAL naszym wyjątkowym czasowo limitowanym produktem.

Kolagen jest bardzo drogi i delikatny, ale nie ma lepszego składnika laminującego i bazy dla ceramidów.

Nasz kolagen powstaje w procesie hydratacji, dodatkowo wzbogacamy go kwasem hialuronowym. To właśnie naturalny kolagen nadaje szarawy kolor i mętny wygląd. Jest to najzupełniej normalne!

 

Jak działają ceramidy na włosy? 

OK, to mamy niezwykłą bazę! Co dalej? HIT, czyli ceramidy i cząstki ceramidopodobne. Ceramidy to związki z grupy lipidów, naturalnie występujące we włosach,

współtworzące warstwę cementu międzykomórkowego CMC, odpowiedzialnego za elastyczność i zdrowy wygląd włosów.

 

 

 

W wyniku rozjaśniania, farbowania, czy po prostu codziennej pielęgnacji i życia z dłuższymi włosami, z czasem tracimy ceramidy z włosów.

Efektem tego jest matowość, łamliwość, podatność na dalsze zniszczenia, łamanie, wykruszanie i rozdwajanie się końcówek. Czyli wszystko, czego chcielibyśmy uniknąć!

 

 

 

Nasze specjalnie opracowane i pozyskane zaawansowanymi metodami ceramidy z oleju awokado i winogronowego idealnie uzupełniają ubytek naturalnych ceramidów.

Dzięki temu przywracają włosom ich naturalną kondycję. Naturalna kondycja, czyli stan wyjściowy, to po prostu zdrowy, miękki i elastyczny włos.

Dorzuciliśmy też ceramidopodobną cząstkę z oleju z malin dla jeszcze pełniejszego spektrum działania kuracji.

 Im bardziej zniszczone są włosy, tym bardziej skorzystają z naszego SEAL THE DEAL – tym więcej ceramidów uzupełnią!

 

 

 

Stosuj SEAL THE DEAL na kilka sposobów!

 

LAMINACJA

Najbardziej intensywny sposób użycia, który zalecamy jako pierwszy włosing po farbowaniu lub rozjaśnianiu.

Nanieś niewielką porcję produktu na wilgotne umyte włosy. Rozprowadź, wgnieć lub wczesz. Pozostaw na 15-30 minut pod czepkiem. Spłucz. Opcjonalnie wczesz na koniec odżywkę. Stosuj raz na 1-2 tygodnie.

 

DODATEK (tuning odżywki/maski)

Po prostu wymieszaj 1. pompkę z porcją wybranej odżywki lub maski. Taki dodatek będzie skutecznym uzupełnieniem ceramidów w codziennej pielęgnacji.

 

SERUM BEZ SPŁUKIWANIA 

Zamiast lub pod serum silikonowe. To najlepszy sposób dla bardzo zniszczonych włosów, ponieważ ceramidy pozostają niespłukane.

 

SERUM NA SKÓRĘ GŁOWY 

Zastosuj foczkę około 30 min przed myciem, następnie umyj włosy jak zwykle.

Jesteśmy ogromnie dumni z Seal the Deal i jednocześnie w szoku, że tyle włosów pokochało foczkę i produkt odnosi coraz to nowe sukcesy.

 

 

 

Więcej na: hairytale.eu