Marka Sinsay z tytułem Dziecięca Marka Roku 2022!


SiNSAY to polska marka odzieżowa, cześć grupy LPP S.A., która powstała w 2013 roku w Gdańsku. Na początku, jako marka skierowana do młodych kobiet i dziewcząt, inspirująca codziennym stylem. Wraz z biegiem lat i rosnącymi potrzebami konsumenta, marka poszerzała swoją ofertę o kolejne departamenty, tak aby obecnie móc oferować swoim klientom szeroki wybór produktów w aż pięciu głównych kategoriach. Dzięki temu w SiNSAY znajdziemy trendowe propozycje dla całej rodziny i na każdą kieszeń.

2022021418072_1jpg

Bardzo ważną sekcją w dossier SiNSAY jest dział dziecięcy. Uwagę przykuwają tu urocze ubranka i akcesoria dla niemowląt, kolorowe i funkcjonalne propozycje dla kilkulatków oraz modne i nawiązujące do projektów dla dorosłych pomysły dla młodzieży.

2022021418154jpg

Dział dziecięcy rośnie w siłę i z sezonu na sezon poszerza asortyment o kolejne podkategorie. I tak znajdziemy tu rozliczne gadżety dla chłopców i dziewczynek, zabawki edukacyjne czy lubiane przez rodziców produkty w wielopakach, dla wszystkich grup wiekowych. Kolekcje dziecięce to również odniesienie do ulubionych bohaterów z bajek i filmów – w SiNSAY znajdziemy więc duży wybór odzieży licencjonowanej. Dobra wiadomość – również w wersji dla dorosłych. Szukając ubranek lub nowych, inspirujących zabawek warto zajrzeć do SiNSAY, tu znajdzie się wszystko!

2022021418466jpg

W SiNSAY można znaleźć dosłownie wszystko to, czego się szuka, a przy okazji jednych zakupów spełnić marzenia całej rodziny. Bo SiNSAY ma Twoje wymarzone produkty w najlepszych cenach.

2022021418637jpg

Zapraszamy do sklepu online: https://www.sinsay.com/pl/pl/ , sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz do śledzenia marki w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok, Pinterest).

SiNSAY – great fashion, great prices!