O jakości, z jakością… w Maczfit "jakość" to słowo klucz!

Maczfit to catering dietetyczny z Wyborem Menu, który wyróżnia się restauracyjną jakością i wyglądem dań. Oferujemy swoim klientom zdrowe i świeże posiłki, zbilansowane, o wybranej liczbie kalorii, a także pozwala oszczędzać czas i samodzielnie zarządzać swoją dietą. W Maczfit przestrzegamy najwyższych standardów produkcji, które potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami jakości TUV i V-Label.

DD5A1887jpg


Dostawa w całej Polsce
 

W Maczfit wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Stale rozwijamy się i poszerzamy ofertę. Wdrażamy nowe technologie i rozwiązania, takie jak aplikacja Maczfit, która umożliwia zamawianie posiłków z dowolnego miejsca i zawsze jest „pod ręką”. Dzięki niej każdy może śledzić postępy diety i na pewno nie zapomni o piciu wody oraz kolejnym posiłku – algorytm aplikacji regularnie o tym przypomina. Dostawy naszych posiłków realizujemy w całej Polsce – w ponad 1500 miejscowościach.

Przesanie Maczfit  Kocham siebie dbam o siebie


Dieta z wyborem
 

Wiemy, że nasi klienci chcą i lubią mieć wybór, dlatego oferujemy im dietę dostosowaną do ich potrzeb, którą mogą zarządzać samodzielnie. Oprócz 12 zbilansowanych programów dietetycznych odpowiednich dla osób z nietolerancjami pokarmowymi lub problemami zdrowotnymi, oferujemy Wybór Menu, w ramach którego codziennie można wybierać swoje dania, jak w restauracji. Analiza potrzeb naszych klientów zaowocowała powstaniem opcji Box2Box, która umożliwia zamawianie dowolnej liczby i rodzaju posiłków dla bliskich, MaczShotów na odporność oraz koktajli okołotreningowych. A dla tych, którzy chcą oczyścić organizm mamy Detox sokowy.

23B30A2E-680F-471F-8B58-3F876053B6C3jpg


Elastyczny catering
 

Codziennie oferujemy naszym klientom elastyczność i możliwość wyboru, co sprawia, że jesteśmy cateringiem dietetycznym „szytym na miarę”. Dzięki naszym posiłkom klienci mają więcej czasu na hobby, dla rodziny, na pracę i odpoczynek. Zapewniamy bezpieczną dostawę pod drzwi, co jest szczególnie istotne w obecnych czasach. Uczestnictwo w naszym Programie Lojalnościowym pozwala na zbieranie Maczcoinów i wymianę ich na dni diety. W Maczfit nowy rok otworzyliśmy hasłem: „Kocham siebie, dbam o siebie”, ponieważ wiemy, co jest naprawdę ważne.

 Więcej informacji: www.maczfit.pl