Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie. Pyszne. Naturalnie!


Siedziba OSM Czarnków mieści się w pięknej Dolinie Noteci. To malownicza okolica bogata w łąki i tereny zielone. Czyste powietrze i kojące barwy tutejszej przyrody potrafią wprowadzić w zachwyt. Jest to jeden z najbardziej naturalnych regionów w Polsce. Dzięki temu najważniejszy ze składników oferowanych produktów – mleko – jest zawsze najwyższej jakości.

osm-czarnkow-mlekojpg
Tradycje mleczarskie w powiecie Czarnkowskim sięgają 1874 roku. Właśnie wtedy powstała pierwsza Polska spółdzielnia w regionie. Na przestrzeni lat inwestycje w nowe metody produkcyjne mające na celu zachowanie jak najwyższej jakości i naturalności przyniosły korzyści. Dzięki zmianom firma stała się jedną z czołowych polskich mleczarni!
kolazjpg

Produkowana przez Okręgową Spółdzielnie Mleczarską w Czarnkowie Kaszka Manna to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela deserów mlecznych. Produkt produkowany jest z najwyższej jakości mleka, doskonałej kaszy manny z dodatkiem wyśmienitych sosów z owocami. Cztery doskonałe smaki jak: wiśnia, truskawka, jagoda czy też malina dają szeroki wybór dla wymagających klientów. Najwyższa jakość surowców oraz brak sztucznych barwników, syropu glukozowo – fruktozowego a także karagenu czynią ten produkt doskonałym dodatkiem zarówno dla dorosłych oraz dzieci, spełnia on także rygorystyczne normy dla produktów dostarczanych do placówek szkolnych i przedszkolnych.


4967jpg44150jpg
Doskonałe walory smakowe i jakościowe tego produktu zostały wielokrotnie docenione poprzez medale i wyróżnienia m. in. Na Międzynarodowych Targach Poznański, Targach Mleko Expo w Warszawie oraz przez Znak Poznaj Dobrą Żywność. Wszystko to składa się na przyznany tytuł Zdrowa Marka Roku 2020 który jak każde ważne wyróżnienie obliguje do dalszego utrzymania najwyższej jakości i najlepszego smaku w połączeniu z naturalnością produktu.

Więcej informacji na stronie www.osmczarnkow.pl  oraz www.zdrowamarkaroku.pl