Salon Sukni Ślubnych Magdalena Popiel – sztuka wysokiego krawiectwa!


Wybór sukni ślubnej jest dla wielu panien młodych stresujący i wyczerpujący. A przecież powinno być odwrotnie: to radosne przeżycie, które jest jak spełnienie dziewczęcych marzeń. Każda klientka, jaka przychodzi do Atelier Magdaleny Popiel jest właśnie tak traktowana: z dużym zrozumieniem, otwartością i swobodą do fantazjowania przy wyborze projektu. Projektantka kreuje suknie zgodnie ze sztuką wysokiego krawiectwa, które przypominają dzieła sztuki, a jednocześnie wytrzymają tańce do białego rana. Poznaj markę Magdaleny Popiel od podszewki.

1png

Suknie szyte zgodnie ze sztuką wysokiego krawiectwa.

Atelier z sukniami ślubnymi i wieczorowymi zostało stworzone przez Magdalenę Popiel cztery lata temu. Projektantka szyciem i projektowaniem zajmuje się od dziecka, jej mama jest krawcową i szyła dla niej suknie na szkolne bale. Dzieciństwo to dźwięk maszyny do szycia, zapach tkanin, zabawa kłębkami nici i guzikami.

2png

Przy projektowaniu kolekcji, projektantka inspiruje się sztuką, ogrodami, roślinnością, wystrojem wnętrz, snami. Największą inspiracją są klientki, kobiety które podczas spotkań wyrażają swoje potrzeby. Każdy etap projektowania to fascynujący proces, podczas którego z płaskiej tkaniny powstaje bryła, która nabiera życia na ciele kobiety. Kiedy ręcznie wycinane kwiaty i aplikacje naszywane są na suknie, zaczyna ona rozkwitać. Intencją Pani Magdaleny podczas procesu tworzenia jest wydobycie kobiecości, podkreślenie jej. Kobiety mają „rozkwitać” w sukniach, poczuć się wyjątkowo pięknie. Suknia ma się „stapiać” z ciałem, dzięki zastosowaniu cielistych siateczek, kwiaty wyglądają jakby wyrastały na skórze.

3png

Pani Magdalena każdą suknie projektuje sama, starannie dobiera koronki i najlepszej jakości tkaniny i tiule. Atelier jest miejscem przyjaznym, miejscem w którym czuć pasję i miłość do tworzenia czegoś pięknego. Wybór sukni ślubnej ma być przyjemnym doświadczeniem.

Wszystkie suknie szyte są na wymiar a konstrukcja jest tworzona specjalnie dla Panny Młodej. Dzięki temu suknia leży idealnie.


Więcej na: https://suknieslubnepopiel.pl/