Serenada pierwszą polską marką serów żółtych!


Dostrzegając wśród konsumentów potrzebę dbania o rodzinę na co dzień, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek postanowiła wprowadzić na rynek markę Serenada, stawiając równocześnie na sprawdzoną jakość jak i szeroki wachlarz produktów. Pod nazwą Serenada kryje się wiele gatunków żółtych serów, w tym tak popularne jak: Radamer, Radamer wędzony, Królewiecki szwajcar, Babumi, Mleczny, Gouda, Salami, Salami z pomidorami i bazylią, Salami z pieprzem i chili, Salami z czosnkiem i ziołami czy Salami królewskie.

Opakowania serów Serenada wyróżniają się oryginalnym kodem kolorystycznym – czarne kropy na żółtym tle. Wyeksponowany żółty kolor jest symbolem pozytywnej energii, zaś czarne kropy pozwalają nam na szybkie skojarzenia z serem żółtym. Barwy te sprawiają, że marka jest optymistyczna, szczera i wesoła - to codzienny rozweselacz naszych stołów. Serenada pokazuje, że śniadanie nie musi być nudne i oparte na utartych zasadach, ale radosne i dające siłę i energię na cały dzień. Marka sprawia, że codzienny posiłek może być wesołym, a czasem nawet zabawnym momentem. Wartości emocjonalne marki to zabawa, optymizm i prostota, zaś jej osobowość to szczerość i otwartość.

Jednocześnie za marką stoją produkty w pełni wartościowe, o uznanej, stałej i wysokiej jakości. Gwarancją jakości serów żółtych jest receptura serowarska, według której od lat produkowane są produkty Serenada. Receptura mówi, że należy użyć 10 litrów mleka na każdy kilogram sera. Dodatkowo na opakowaniach produktów znajdziemy m.in. taką informację jak: pieczęć „Polska Mleczarnia, Spomlek od 1909,  Polskie Sery”, która jest odwołaniem do tradycji firmy i pochodzenia produktów.

Sery marki Serenada to produkty zdrowe, które ze względu na skład i wartości odżywcze powinny znajdować się w diecie każdego człowieka. Produkowane są z polskiego mleka, a do ich wytwarzania nie używa się konserwantów. Są bogactwem witamin, między innymi witaminy A, D, E, K2 oraz minerałów, w tym przede wszystkim wapnia, magnezu czy selenu. Co ciekawe 100 gram sera żółtego Salami Serenada zaspokaja całkowite dzienne zapotrzebowanie na wapń dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym. Ser Mleczny marki Serenada jest bez barwników, co czyni go produktem docenianym przez dzieci i ich mamy. Wszystkie sery marki Serenada nie zawierają laktozy i mogą być bezpiecznie stosowane przez wegetarian. Sery Serenada to produkty zdrowe, wartościowe i smaczne. Polecane dla całej rodziny.

Marka Serenada jest blisko ludzi i wspiera całe rodziny. Angażuje się w życie społeczne konsumentów oraz edukuje poprzez zabawę najmłodszych jej odbiorców. Od 2017 roku marka funduje Kąciki Dziecięce w szpitalach i przychodniach na terenie całej Polski. Prowadzi liczne programy mające na celu rozwój wiedzy u dzieci w zakresie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Cyklicznie organizuje spotkania w szkołach i przedszkolach pod nazwą „Skąd się biorą dziury w serze?”. Dotyczą one przede wszystkim aspektów związanych z rolą produktów mlecznych w diecie dzieci. Podczas takich spotkań dzieci nie tylko uczą się poprzez słuchanie, ale mogą jednocześnie spróbować różnych produktów.

Post RodzinnaJPG

Więcej na: https://www.serenada.com.pl/