SheMax - najwyższa jakość z Ukrainy!


Historia Shemax

 

Ukraiński SheMax wierzy w zwycięstwo swego kraju i pomimo zagrożenia buduje kolejną fabrykę.

SheMax to firma rodzinna, która powstała cztery lata temu w Dnieprze w środkowo-wschodniej Ukrainie i zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do salonów kosmetycznych specjalizujących się w stylizacji paznokci. Jest jednym z wiodących producentów pochłaniaczy pyłu, podpórek pod dłonie, bakteriobójczych recykulatorów powietrza i innych urządzeń niezbędnych przy manicure. Trzeba wiedzieć, że produkty SheMax to nie tylko gadżety dla mistrzów, ale przede wszystkim sprzęt pomagający w utrzymaniu zdrowia specjalistów, którzy na co dzień pracują w salonach kosmetycznych. Udowodniono, że pył z paznokci jest bardzo niebezpieczny i może powodować alergie, pylice płucną  a pochłaniacze „SheMax” skutecznie oczyszczają powietrze. Należy również dodać, że wszystkie urządzenia są certyfikowane i opatentowane. A o jakości marki niech świadczy fakt, że produkty ukraińskiej firmy eksportowane są do Kanady, Izraela, Ameryki Południowej i  28 europejskich krajów.  

  

– Wraz z początkiem inwazji Rosji na Ukrainę – mówi Tatyana i Serhii Shelest, założyciele SheMax –  mieliśmy trudności z surowcami, a tempo produkcji i sprzedaży spadło o prawie 100%. Nie wiadomo jak długo potrwa wojna i gdzie dokładnie poleci rakieta. Aby reasekurować firmę, postanowiliśmy wybudować równolegle nową fabrykę w innym miejscu. W czasie wojny kupiliśmy ziemię i rozpoczęliśmy budowę. Każdego dnia modlimy się, aby wojna się skończyła, a my moglibyśmy normalnie funkcjonować. Mimo trudnych dla nas czasów podjęliśmy kolejną odważną decyzję o udziale w międzynarodowych wystawach. Od początku byliśmy już na ośmiu wystaw w Europie, Kanadzie i na Cyprze. Dzięki wysokiej jakości produktów „SheMax” oraz naszej działalności udało się ustabilizować sytuację w firmie i zwiększyć sprzedaż o 50%. Nie tylko uratowaliśmy naszą markę, ale zaczęliśmy inwestować w nową konstrukcję i dalszy rozwój SheMax. Budowa pierwszego odcinka właśnie się kończy, a uruchomienie produkcji planujemy rozpocząć w grudniu 2022 roku – dodaje założycielka. –  Niestety Istnieje również wiele zagrożeń związanych z wojną. Na przykład w Dnieprze zapłaciliśmy dużo pieniędzy za okna, blachę i płyty warstwowe do budowy nowego budynku, ale ze względu na ciągły ostrzał bardzo się martwimy, czy uda nam się dostać to, co zamówiliśmy. Chociaż inwestowanie w budownictwo w tych dla nas trudnych czasach jest bardzo ryzykowne, robimy to bez względu na wszystko. Chcemy rozwijać firmę, tworzyć nowe miejsca pracy i informować świat znać, że w Ukrainie powstają innowacyjne  pomysły i  produkty!

 

– W przeciwieństwie do pandemii, wyzwania 2022 roku okazały się jeszcze trudniejsze. e historia „SheMax” to historia ważnych, aktualnych, a momentami ryzykownych decyzji na ścieżce ciągłego rozwoju i codziennej pracy. To także wiara w nasz kraj i jego zwycięstwo!

Nasze pochłaniacze pyłu w wyraźny sposób wybijają się na tle podobnych urządzeń dostępnych na rynku.  

Podstawową ich zaletą modelu pochłaniacza mobilnego Style Pro innych modeli jest bardzo duża powierzchnia wciągu pyłu, który powstaje w trakcie usługi stylizacji paznokci.  Jest to wielkość  ……… W każdym punkcie tej powierzchni siła jest taka sama ze względu na aż dwa silniki, które za pomocą siły odśrodkowej wciągają pył do filtra. Nie ma możliwości aby był rozprzestrzeniała się. W tym modelu uwzględniono też poziom hałasu – pomimo wysokich paramentów silnika i mocy  – szum w trakcie pracy z pochłaniaczem pozwala w swobodny sposób wykonywać całodniowe  usługi stylizacji, a także na miłe rozmowy z klientami w trakcie jak jest uruchomiony.

Pochłaniacz pyłu model Style Pro – jest mercedesem w swojej klasie także ze względu na możliwość wyboru 8 kolorów.

Pochłaniacze pyłu Shemax  jest niedzwonnym elementem w dzisiejszej pracy stylisty nie tylko ze względów na chęć świadczenia usług na  najwyższym poziomie ale przede wszystkim ze względu na zdrowie stylistów i ich klientów.

 

 

logo firmy

 

 

Anna Żabińska – Dyrektor   Shemax Polska

 

 

Pochłaniacz pyłu Model Style Pro

 

 

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Partnerom życzymy pełnych miłości spokoju i zdrowia Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, 

że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

 

 

Shemax

Excellence in Detail

 

 

Tatyana i Serhii Shelest – właściciele SheMax

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą pochłaniaczy i innych wyjątkowych produktów marki Shemax!

Więcej na: www.shemax.pl