Siła tradycji i moc natury. Marka BAŚKA z produktami do pielęgnacji ciała i włosów!


Skuteczna pielęgnacja ciała i włosów to taka, która przynosi nam maksimum efektywności oraz rozpieszcza nasze zmysły. Pielęgnacja ma kolor, zapach i fakturę, które powinny uwodzić. Eksperci wskazują, że skuteczność domowego SPA osiągamy przez wdrożenie dobrych nawyków – codziennego rytuału oczyszczenia, nawilżenia i regeneracji. Im większą radość czerpiemy z pielęgnacyjnych rytuałów, tym częściej je powtarzamy – z korzyścią dla urody. W oparciu o to przeświadczenie powstała marka BAŚKA, która niesie ze sobą moc pielęgnacji pochodzącej prosto z letniego ogrodu.

 

Kluczem do idealnego, zdrowego wyglądu włosów i ciała jest regularna pielęgnacja – staranna i wykonana przy użyciu odpowiednich produktów. Kosmetolodzy podkreślają, że – niezależnie od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu – kosmetyczna baza dla każdego to naturalne, proste składniki pochodzące z polskich sadów i ogrodów.

 

Marka BAŚKA stawia na proste składy i zrozumiałe zastosowania

Rynek beauty bije obecnie rekordy i rozwija się niezwykle szybko. Każdego roku odkrywane są setki nowych składników, połączeń i zastosowań produktów. Producenci prześcigają się w nowościach, a konsumentki… coraz częściej mają trudność z wyborem kosmetyków oraz odróżnieniem od siebie produktów i ich funkcji. Eksperci wskazują: wybierajmy proste kosmetyki. Im mniej składników i wyszukanych nazw oraz zastosowań w produktach, tym lepiej dla ciała i włosów. Taka właśnie jest BAŚKA.

 

Składniki inspirowane naturą i prostotą

Co najmocniej kojarzy się z naturą, zdrowiem i prostotą? Mleko, kwiaty, jogurt, owoce – czyli polskie, słoneczne wakacje. Ukojenie dla duszy, ale także dla ciała, włosów i dłoni. – Sztuka tworzenia dobrych kosmetyków od setek lat odnosi się do składników pochodzenia naturalnego i nawiązuje do owoców, kwiatów, czy produktów mlecznych. Owocowe wcierki, maski i preparaty do mycia od setek lat działały fenomenalnie – mówi Agnieszka Kasprzak, kosmetolog, ekspert marki BAŚKA. – Obecnie poziom rozwoju nauki i technologii pozwala nam wziąć z natury to, co najlepsze i przekuć w skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne o prostych składach, które zachwycają zapachem i nawiązują do polskich sadów oraz słonecznych ogrodów. To inspiracja, z której warto korzystać – dodaje. 

 

Pielęgnacja to synonim przyjemności

Kochamy piękne barwy i zapachy – szczególnie te, które przypominają ulubione owoce i kwiaty. Zielone jabłuszko, pyszna, fioletowa jeżyna, romantyczna róża to przyjemność dla zmysłów, która procentuje zdrowym, pięknym wyglądem skóry i włosów. BAŚKA to marka, która pachnie polskimi owocami, kwiatami, naturalnym mlekiem i jogurtem – pielęgnuje i relaksuje.

Klucz do olśniewającej cery i doskonale wypielęgnowanych włosów tkwi w tzw. codziennym rytuale pielęgnacyjnym. To inaczej „domowe SPA”. Składa się na nie staranne oczyszczenie skóry oraz włosów, a także nawilżenie i dogłębne odżywienie. Udowodniono, że jeśli produkty, które wybieramy, zachęcają kolorem, delikatnością i zapachem, chętniej poświęcamy czas na codzienną pielęgnację. A o to właśnie chodzi – mówi Agnieszka Kasprzak. – Co więcej, to istotne, byśmy w produktach szukały protein, prebiotyków, witamin i ekstraktów z ziół (np. z nasturcji, rumianku czy szałwii). Taka kombinacja to prezent od natury, który szybko procentuje – dodaje.

Naturalna pielęgnacja oparta jest na prostych składnikach i świetnie działa na skórę oraz włosy. Kosmetolodzy zwracają uwagę na moc komponentów „prosto z natury”.  Warto włączyć do rytuału domowego SPA, żeby być… „piękną jak z obrazka”.

 

Markę BAŚKA tworzą m.in.:

Żele pod prysznic

Szampony do włosów

Odżywki do włosów

Wcierki do włosów

Mydła do rąk

 

 

###

BAŚKA to polska marka stworzona przez Empire Pharma sp. z o.o. Kosmetyki BAŚKA mają przywołują wspomnienie lata, wakacji, spotkań z przyjaciółmi. Wpływają na nasze zmysły swoim zapachem i różnorodnością barw, wprawiając nas w stan relaksu, odprężenia i szczęścia. BAŚKA jest tak po prostu zniewalająca i pełna rozmaitych kolorów, odzwierciedlających nastrój. Każda kąpiel oraz mycie włosów ma przenosić użytkownika do malowniczej i harmonijnej krainy. Kosmetyki BAŚKA łączą w sobie holistyczne podejście do pielęgnacji z szacunkiem do natury oraz harmonii życia.

 

https://www.instagram.com/baska_kosmetyki/