Siły natury kluczem do nowoczesnej pielęgnacji - Nu Skin®!

Wszyscy chcemy cieszyć się promienną cerą. A ta codziennie zmaga się
z negatywnym oddziaływaniem zanieczyszczeń, promieniowania UV, a także niewystarczającą ilością snu, przez co może tracić blask i wyglądać na zmęczoną. Tymczasem doskonały wygląd i zdrowa cera wcale nie muszą pozostawać w sferze marzeń. Dzięki innowacyjnym metodom powstają serie skutecznych preparatów, odpowiadających na potrzeby zurbanizowanego świata. Jak wybrać odpowiednie produkt dla swojej skóry podpowiada Bianka Juhász, ekspertka Nu Skin®

1jpg

Żyjemy coraz bardziej intensywnie, a nasza skóra narażona jest każdego dnia na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Tymczasem wiele z nas chce tryskać energią i cieszyć się doskonałym wyglądem. Aby było to możliwe, warto zadbać o kondycję skóry i dostarczyć jej odpowiednich składników, które ochronią ją przed promieniowaniem słonecznym czy zanieczyszczeniami. – Z myślą o tym powstała seria Nutricentials®, teraz dostepna w nowej odsłonie. Znalazły się w niej zarówno znane już produkty, jak i całkiem nowe propozycje, które umożliwiają jeszcze bardziej kompleksową pielęgnację. Dzięki innowacyjnym osiągnięciom naukowym pobraliśmy wyciągi z roślin bioadaptacyjnych, które rosną w najbardziej ekstremalnych warunkach oraz odznaczają się niezwykłą mocą i wytrzymałością, a następnie wprowadziliśmy je do naszych produktów z serii Nutricentials®. Formuła każdego produktu z tej nowoczesnej linii do pielęgnacji pozwala czerpać z natury to, co najlepsze – wyjaśnia Bianka Juhász, ekspertka Nu Skin®.  

2jpg

Zasada nr 1 dla doskonałej cery: oczyszczanie 

Stosowanie wszelkich preparatów do skóry wymaga odpowiedniego, aczkolwiek prostego przygotowania. Rytuały pielęgnacyjne, zarówno rano jak i wieczorem, należy bowiem rozpocząć od odpowiedniego oczyszczenia. – Usunięcie nadmiaru sebum, makijażu oraz wszelkich zanieczyszczeń umożliwi wchłonięcie się składników odżywczych. Należy jednak pamiętać o wybraniu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim łagodnego preparatu, który nie doprowadzi do nadmiernego przesuszenia skóry – tłumaczy Bianka Juhász. Poranną serię zabiegów pielęgnacyjnych warto rozpocząć od Nutricentials® Day Away Micellar Beauty Water. To pierwszy krok trzyetapowego oczyszczania w postaci łagodnego środka do twarzy bez spłukiwania. Pomaga usuwać gromadzące się w ciągu dnia zabrudzenia, sebum i makijaż. Płyn micelarny zawdzięcza swoje właściwości oczyszczające micelom i słynie z szybkiego, wygodnego i skutecznego oczyszczania. Kolejny krok do prawidłowego oczyszczenia to Nutricentials® To Be Clear Pure Cleansing Gel. Ten łagodny żel zawiera oczyszczające aminokwasy. Tworzą one delikatną piankę odblokowującą pory i usuwającą nadmiar sebum. Równocześnie składniki nawilżające dbają o optymalny poziom nawilżenia. Alternatywą dla tego preparatu może być Nutricentials® HydraClean Creamy Cleansing Lotion. To luksusowy środek oczyszczający do twarzy o delikatnej kremowej formule bez dodatku mydła, który pomaga utrzymać naturalną barierę chroniącą skórę przed wysuszeniem. Ostatnim krokiem oczyszczania skóry powinno być przywrócenie jej odpowiedniej równowagi. To idealne zadanie dla Nutricentials® In Balance pH Balance Toner. Ten lekki tonik pomaga osiągnąć optymalny poziom pH. W składzie produktu znajduje się gliceryna oraz mieszanka wzmacniająca barierę chroniącą przed wysuszeniem, która zawiera ferment bakterii Lactobacillus, aloes, sól sodową kwasu piroglutaminowego i sól sodową kwasu hialuronowego. W przypadku zaś cery problematycznej, ze skłonnością do wyprysków warto wypróbować Nutricentials® Here You Glow Exfoliating Toner. To tonik o szerokim spektrum działania, który zawiera wyjątkową mieszankę hydroksykwasów nadających skórze miękkość, gładkość, zdrowy wygląd i widoczny blask, a także kwas salicylowy, który redukuje wypryski. Równocześnie tonik działa oczyszczająco, zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków.

Zasada nr 2 dla doskonałej cery: odpowiednie odżywienie 

Odpowiednie odżywienie i nawilżenie to podstawa codziennej pielęgnacji. – Promienna cera i tempo jej starzenia w dużej mierze zależą od zachowania odpowiedniej równowagi i kondycji skóry. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe dopasowanie preparatów do indywidualnych potrzeb, które nawodnią ją i pozwolą zachować piękny wygląd – tłumaczy Bianka Juhász, ekspertka Nu Skin®. Po dokładnym oczyszczeniu twarzy należy w pierwszej kolejności zastosować bogate serum, na przykład Nutricentials® Celltrex Always Right Recovery Fluid. To lekkie, szybko wchłaniające się serum zawiera inteligentną mieszankę HydraFlex, która dostosowuje intensywność nawilżania do potrzeb skóry w ciągu dnia. Kolejny krok to nałożenie odpowiedniego kremu nawilżającego. Do pielęgnacji na dzień mamy do wyboru trzy preparaty z serii Nutricentials®: Day Dream Protective Cream oraz Day Dream Protective Lotion, które zawierają filtr SPF 30 oraz bioadaptacyjne wyciągi roślinne pomagające chronić skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników środowiskowych. Z kolei Nutricentials® Dew All Day Moisture Restore Cream łagodzi, zmiękcza i wygładza skórę oraz dba o jej nawilżenie przez cały dzień. Osoby, które wolą lżejsze produkty mogą natomiast sięgnąć po Nutricentials® Thirst Fix Hydrating Gel. Doskonale wpisuje się w poranną i wieczorną pielęgnację skóry i będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują lekkie produkty nawilżające. Jeśli zaś nasza skóra potrzebuje bardziej intensywnego nawilżenia, warto zastosować Nutricentials® Moisturize Me Intense Hydrate Cream. To krem o wzmożonym działaniu nawadniającym, który daje natychmiastowy efekt nawilżenia.

Zasada nr 3 dla doskonałej cery: dodatkowe wsparcie 

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne są bardzo ważne. – Jeśli chcemy zachować zdrowy wygląd, stosowanie kremów może nie być wystarczające. Aby oczyścić pory i umożliwić skórze wchłanianie różnych składników aktywnych, powinniśmy sięgnąć po kosmetyki złuszczające – radzi Bianka Juhász. W tym celu warto wypróbować peeling Nutricentials® Brighter Day Exfoliant Scrub, który usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia blokujące pory. Jego dwukierunkowa formuła rozbija martwy naskórek, a naturalne minerały złuszczające usuwają go ze skóry. Połączenie złuszczania enzymatycznego i fizycznego pozwala oczyścić twarz z martwych komórek bardziej skutecznie niż którakolwiek z tych metod stosowana pojedynczo. Idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji powinno być nakładanie odżywczych maseczek, jak na przykład Nutricentials® Spa Day Creamy Hydrating Masque, zawierającej kompleks bioadaptacyjnych składników roślinnych oraz izomerat sacharydowy – roślinną substancję utrzymującą wilgoć, która rozświetla skórę. Nawilżająca formuła produktu pozwala zatrzymywać wilgoć, a tym samym ogranicza wysuszanie skóry i nadaje jej zdrowy blask. Najlepiej czynność tą wykonywać dwa razy w tygodniu.

Nutricentials_Dew All Day Moisture Restore Creamjpg

Chcąc zachować dobrą kondycję skóry, należy pamiętać o pielęgnacji, ale także o zadbaniu o siebie „od wewnątrz”. – Dlatego tak istotna jest odpowiednio zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna, wystarczająca ilość snu i świeżego powietrza. Jeśli w Twoim ciele dzieje się coś niedobrego, reaguje na to również Twoja skóra. Warto zatem pamiętać o trosce o zdrowie: pij dużo wody, unikaj wysoko przetworzonej żywności, cukru, używek i stresu. Ruszaj się, wypoczywaj na świeżym powietrzu i dbaj o zdrowy sen! Wszystko to sprawi, że poczujesz się dobrze we własnej skórze – przypomina Bianka Juhász.

Ceny produktów:

Nutricentials® Day Away Micellar Beauty Water – 152,99 zł

Nutricentials® To Be Clear Pure Cleansing Gel – 114,99 zł

Nutricentials® HydraClean Creamy Cleansing Lotion – 108,99 zł

Nutricentials® In Balance pH Balance Toner – 104,99 zł

Nutricentials® Here You Glow Exfoliating Toner – 119,99 zł

Nutricentials® Celltrex Always Right Recovery Fluid – 259,99 zł

Nutricentials® Day Dream Protective Cream – 214,00 zł

Nutricentials® Day Dream Protective Lotion – 214,00 zł

Nutricentials® Dew All Day Moisture Restore Cream – 214,00 zł

Nutricentials® Thirst Fix Hydrating Gel Cream – 214,00 zł

Nutricentials® Moisturize Me Intense Hydrate Cream – 214,00 zł

Nutricentials® Brighter Day Exfoliant Scrub – 112,99 zł

Nutricentials® Spa Day Creamy Hydrating Masque – 144,99 zł 

Bianka Juhász, Product Specialist w firmie Nu Skin® – z wykształcenia inżynier biochemii, kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Entuzjastka pielęgnacji, która wierzy w całościowe podejście: zadbaj o swoją skórę zarówno od zewnątrz, jak i od środka.

O firmie Nu Skin®

Nu Skin® od 35 lat opracowuje i dystrybuuje innowacyjne produkty konsumenckie, oferując kompleksową linię najwyższej jakości rozwiązań kosmetycznych i odnowy biologicznej. Firma wykorzystuje swoją wiedzę naukową zarówno w zakresie pielęgnacji skóry, jak i odżywiania, aby stale rozwijać innowacyjne marki produktów, w tym markę produktów do higieny osobistej Nu Skin®, markę odżywczą Pharmanex®, a ostatnio markę anti-aging ageLOC®. Nu Skin® sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem globalnej sieci liderów sprzedaży w Azji, obu Amerykach, Europie, Afryce i na Pacyfiku. Jako wieloletni członek stowarzyszeń sprzedaży bezpośredniej na całym świecie, Nu Skin® przestrzega branżowych wytycznych konsumenckich, które chronią i wspierają tych, którzy sprzedają i kupują jej produkty za pośrednictwem kanału sprzedaży bezpośredniej. Nu Skin International jest spółką całkowicie zależną od Nu Skin® Enterprises, Inc., która jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych pod symbolem (NYSE: NUS).

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.nuskin.com


Nutricentials_Spa Day Creamy Hydrating Masquejpg