Torba Smaku z tytułem Zdrowej Marki Roku!


Catering dietetyczny Torba Smaku zapewnia wszystkim swoim klientom wysokiej jakości zdrową dietę przygotowaną ze świeżych i zróżnicowanych składników. Wierzymy, że dobrze opracowana dieta w dużym stopniu wpływa na jakość naszego życia i zdrowia. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie przygotowania posiłków zadbać o ich smak, jakość oraz estetykę.

torba-1jpg

W naszym cateringu przykładamy dużą uwagę do planowania menu. Kadra dietetyków klinicznych i dietetyków sportowych dba o urozmaicenie jadłospisu i odpowiedni bilans energetyczny oraz makroskładnikowy w każdej diecie. Przeprowadzamy szereg kontroli na każdym odcinku sporządzania posiłków: od planowania jadłospisu, przez przygotowanie potraw w kuchni, po pakowanie dań w pojemniki i torby. Na każdym z tych etapów dbamy o dokładność, aby nasi klienci mieli pewność, że dostarczona przez nas dieta przyniesie im założone efekty i nie wpłynie negatywnie na organizm. Istotne w tym przypadku jest również zachowanie ciągu chłodniczego, co zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i psuciu się żywności.

torba-2jpg

W każdej z diet, niezależnie od jej rodzaju dbamy nie tylko o odpowiedni bilans kaloryczny, ale też o prawidłowy rozkład białek, tłuszczu i węglowodanów. Jest to równie ważny czynnik wpływający na efektywność diety. Istotne jest również dostarczenie odpowiedniej ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. W naszym cateringu zapewniamy dostarczenie tych składników głównie ze świeżych warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych takich jak pieczywo, makarony, czy kasze, oraz produktów nabiałowych i ryb.

torba-4jpg

Dobrze zbilansowana dieta, aby spełniała wszystkie kryteria „zdrowej diety” powinna być też urozmaicona. W związku z tym korzystamy z produktów ze wszystkich grup żywieniowych. Nasi dietetycy potrafią z rozsądkiem planować wszystkie diety. Jest to bardzo istotne, aby znać granicę pomiędzy ograniczeniem danego składnika w diecie, a wykluczeniem go całkowicie. Wiele osób takie właśnie ograniczenia błędnie odbiera. Dbamy też o sezonowość surowców, co przekłada się na wykorzystywanie naturalnych  składników od polskich rolników i lokalnych dostawców. Zdajemy sobie sprawę, że te produkty nie tylko lepiej smakują, ale są też zdecydowanie zdrowsze.

torba-5jpg

Nasi wykwalifikowani szefowie kuchni, oraz kucharze mają doświadczenie zarówno w kuchni polskiej, jak i w kuchniach z różnych zakątków świata. Daje nam to ogromne możliwości dotyczące planowania urozmaiconego jadłospisu. Pracownicy kuchni ściśle współpracują z działem dietetyki co odzwierciedla się w zgranej i dobrze zaplanowanej pracy.

Obraz1png

W asortymencie posiadamy różne diety dedykowane poszczególnym grupom ludności. Każda z tych diet nastawiona jest na inne efekty: spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, czy poprawa stanu zdrowia. Są to najczęstsze motywacje klientów do sięgnięcia po naszą dietę. Dzięki osiągnięciu wielu sukcesów, nasza firma stawia na dalszy i dynamiczny rozwój. Planujemy wprowadzanie nowych diet, zarówno zdrowotnych, jak i będących trendami żywieniowymi. Zależy nam, aby nasi klienci wiedzieli, że znamy się na tym co robimy i nie zawiedziemy ich zaufania. Z każdym pytaniem dotyczącym dietetyki, czy zdrowia można kontaktować się z naszym działem dietetyki, który jasno wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz pomoże dobrać każdemu, w indywidualny sposób dietę będącą najlepszym wyborem.

Obraz2png

Więcej na: https://torbasmaku.pl/