Z 5 Posiłków Dziennie catering dietetyczny może być kreatywny, ciekawy i smaczny!

5 Posiłków Dziennie to catering, obok którego nie można przejść obojętnie. Firma stawia na jakość, smak potraw i różnorodność! Każdego dnia klient ma możliwość wyboru posiłków spośród 20 dań. Dodatkowym atutem są specjalne kartoniki z rączką, które ułatwią transport posiłków oraz zapewnią ich bezpieczeństwo. Catering dostępny jest na terenie całego kraju.

GRU_1243 1_Easy-Resizecomjpg

Szefem kreatywnym w 5 Posiłków Dziennie jest Jakub Kasprzak – zwycięzca polskich eliminacji Bocuse d’Or Poland 2019, czyli najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego na świecie. Szef Kuchni, który nieustannie dąży do perfekcji.


GRU_1222 2_Easy-Resizecomjpg

To, co jeszcze wyróżnia 5PD to wyjątkowo elastyczne podejście do klienta! Firma oferuje możliwość wyboru konkretnych dni, w których dostarczą Twoje pudełka oraz wymiany posiłków między poszczególnymi dietami. Dużym atutem jest także powiadomienie SMS o kończącej się diecie, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zapomnisz przedłużyć swoje zamówienie. Firma na uwadze ma także dobro środowiska, umożliwiając wybór ekologicznych pudełek oraz prowadząc akcje edukacyjne o segregowaniu odpadów.

GRU_1253 3_Easy-Resizecomjpg

Jakie programy dietetyczne znajdziesz w 5PD? Jest w czym wybierać! Od standardowych diet, dzięki którym uda Ci się zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, aż do specjalistycznych jadłospisów przygotowanych dla diabetyków, osób zmagających się z Hashimoto czy nietolerujących glutenu lub laktozy. W ofercie 5PD znajdziecie również popularną dietę ketogeniczną oraz sławną SIRTFOOD, która pomogła znanej piosenkarce Adele zrzucić aż 44 kg!

IMG_20210305_093406jpg

5 Posiłków Dziennie jest oficjalnym partnerem FAME MMA, dostarczając diety ACTIVE dla zawodników walczących na galach MMA. Catering jest także bardzo popularny wśród osób znanych z telewizji, Instagrama i YouTube. Ceny diety zaczynają się już od 39 zł/dzień!

cllikkdpcchnbfcpgif

Więcej informacji: https://5pd.pl/